Тіні зараз - це надзвичайно популярний продукт декоративної косметики: це й не дивно. Тіні можна використовувати в якості підводки, можна створювати з ними найрізноманітніші макіяжі очей різного ступеня складності, а ще - можна використовувати деякі відтінки в якості скульптора, бронзера або хайлайтера. Тому, палетка тіней - це справжній маст-хев в косметичці будь-якої дівчини. Як же правильно її вибрати і на що варто звернути увагу?

Як правильно вибрати палетку тіней?

При виборі палетки тіней дуже важливо враховувати власні потреби в макіяжі. Якщо ви - адепт яскравого макіяжу, то відповідно, ви сміливо можете брати великі палетки на велику кількість відтінків в різних структурах. Якщо ж ви швидше аскет - то однієї базової вам цілком буде досить. Звичайно, краще мати в своїй косметичці відразу кілька варіантів на різні випадки.

Важливо, щоб палетка була універсальною. Бажано, щоб в її складі були тіні не тільки різних відтінків, але і різних текстур: матові, шіммерние, сатинові, металлики. Так ви зможете завдяки одній палітрі, зробити максимум варіантів макіяжу.

Сміливо купуйте базові палетки: нюдовие або для смокі айс. Нюдовие палетки містять в собі відтінки коричневого, сіро-коричневий, бежевий і колір шампань. Палітра для смокі - це чорний, сірий або навіть два сірих відтінку, а також блискучий хайлайтер. Краще, якщо в палітрі є один колір або пара його відтінків, які підкреслять колір ваших очей: фіолетовий - для зелених очей, синьо-зелений або тепло-сірий - для карих, колір міді або золота - для блакитних. Кольорові рішення, природно, можуть бути найрізноманітнішими, але краще вибирайте ті палетки, які укомплектовані так, що ви зможете користуватися максимумом відтінків з них.

В цілому, ідеальна палетка може складатися з матового чорного кольору (його можна використовувати в якості підводки), матових коричневого середньої насиченості і лілового, для позначення складки верхньої повіки, темно-коричневого для затемнення куточка ока, декількох варіантів сатинових і матових світлих відтінків для всього верхньої повіки. Також в палітрі повинен бути світлий хайлайтер, який, до слова, можна використовувати і як хайлайтер для особи.

Не слід використовувати всі кольори з палетки відразу, але ви можете застосовувати відразу кілька відтінків в макіяжі очей. Спробуйте нанести більш насичений колір ближче до лінії верхніх вій, трохи розтушуйте їх у напрямку до складці, використовуючи більш нейтральний тон. Більш світлі матові тіні наносите під брову і у внутрішні куточки очей. Темні тіні з палетки також можна використовувати як підводку.

Ви можете скласти свою унікальну палетку: досить купити базову пластикову основу і зібрати в неї ті тіні, які підходять саме вам.

Відтінки в палітрі повинні обов'язково підходити вашому кольоротипу. Якщо ви володієте теплим цветотипом то, відповідно, варто брати теплу палетку, якщо ви - "холодна", то також варто зробити вибір на користь холодних, сіруватих, лілових відтінків. Насправді, навіть база для кожної дівчини - різна, підбирати такі речі варто вкрай обережно і з розумом.

Текстури тіней, звичайно ж, варто підбирати індивідуально. Зокрема, ми не радимо робити чисто матові макіяжі на вікових століттях, як правило, вони відчутно старять. Якщо ж говорити про стійкість, то тут ви можете особливо не турбуватися: адже за стійкість тіней на століттях відповідає праймер. Ось він точно повинен бути максимально якісним.

Радимо вам купувати тіні у хороших, перевірених виробників з ім'ям. Крім цього, тіні не повинні бути занадто дешевими. Гарна базова палетка буде служити вам кілька років і більше, та її якість буде радувати вас кожен день, тому, економити, мабуть не варто.

Якісні тіні обов'язково повинні добре розтушовуватися і не обсипатися під очі при нанесенні. Перевірити це легко: чим більше шовковиста текстура у тіней навпомацки, тим більше просто вони розтушуйте. А ще за растушевку відповідають правильно підібрані кисті. Обов'язково підберіть кілька кистей для розтушовування і нанесення тіней. Вони повинні бути зроблені з якісного натурального ворсу., - наприклад кози, соболя, білки. Саме такі ви можете без проблем знайти в широкому асортименті інтернет-магазину Вобс: по найбільш доступними цінами.