Проблемна шкіра доставляє своїм власницям чимало різних проблем. Почервоніння, висипання, лущення внаслідок пересушують косметичних продуктів: все це те, з чим варто, безумовно, боротися, але і на час терапії теж хочеться бути красивою - як же робити правильний макіяж для проблемної шкіри?

У чому запорука правильного макіяжу для проблемної шкіри?

В першу чергу, важливо розуміти, що ми можемо запросто замаскувати почервоніння, однак рельєф висипань, особливо серйозних, скорегувати практично неможливо. Важливо, в такому випадку, не акцентувати увагу на них, таким зазвичай "грішать", як не дивно, саме щільні тональні основи з густою текстурою (не плутати з покриває здатністю).

Саме тому, головна запорука правильного макіяжу для проблемної шкіри - це, звичайно ж, правильна тональна основа: вона повинна володіти максимально легкою текстурою і, при цьому, максимально високим ступенем маскування. І в цьому - секрет успіху, щільні тони тут не потрібні - вони, як уже було сказано, занадто сильно підкреслюють рельєф шкіри.

Отже, в першу чергу ми наносимо базу: бази бувають різні - сяючі, матірущіе, ліфтінгові і інші. Так як нам важливо замаскувати почервоніння, то тут добре впорається база з зеленуватим відтінком: протилежні відтінки колірного спектру нейтралізують один одного. Також відмінно підійдуть матуючі бази - так макіяж протримається довше, або ж з ефектом блюра - вони ще й чудово згладжують пори. Після чого, акуратно, пензлем-дуофіброй, акуратно наносимо тон на обличчя - рівномірно. Щоб відчуття "листкового пирога" у оточуючих не залишалося, почервоніння та інші недоліки ми маскуючи точково - бажано маленькою синтетичної пензликом, а також щільним коректором, як би "вбиваючи" продукт, до тих пір поки недоліки не будуть замасковані. Після цього, проходимся по обличчю фінішної пудрою: вибирайте легкі варіанти, також з легким ефектом расфокусе, тобто - розсіювання світла.

Чому для проблемної шкіри найкраще використовувати саме легкі продукти?

Тому, що занадто важкий грим буде виглядати на обличчі занадто явно і недоліки, в результаті, не будуть замасковані. А комбінація засобів легких текстур, але при цьому - з високою покриває здатністю, дасть потрібний результат.

Далі, ми приступаємо до оформлення брів - просто вибирайте ту форму, яка вам йде найбільше, але занадто активно брови оформляти не потрібно. Також не варто налягати на контурінг - досить злегка позначити вилиці, а також розтушувати на "яблучка" щік трохи освіжаючих рум'ян, хайлайтер і зовсім використовуйте під бровою і в куточках очей - на жаль, шіммерние і перламутрові текстури, дуже активно підкреслюють рельєф, а нам це, в даному випадку, не потрібно.

Далі, фарбуємо очі і губи на свій смак, проте, варто пам'ятати про те, що занадто явні акценти на обличчі зможуть як би "витягнути" і недоліки, тому смоки-айз і активну червону помаду варто використовувати в макіяжі поза періодів загострень запалень: тоді результат буде по-справжньому прекрасний.

Які кисті варто використовувати в макіяжі для проблемної шкіри

Проблемна шкіра - абсолютно особлива, тому, щоб дратувати її по-мінімуму, використовуйте м'які, неколючі пензлики, особливо - для обличчя. Також не забувайте про миття кистей і їх дезінфекцію. Для цього, конкретного макіяжу, вам не обійтися без якісної кисті-дуофібри для тону, великої кисті для фінішної пудри, невеликої плоскої синтетичної кисті для коректора, а також ваших звичних кистей для очей і брів.

Де можна купити якісні кисті?

Якщо ви шукаєте якісні кисті для красивого і професійного макіяжу, осилити який зможуть навіть новачки, то асортимент інтернет-магазину Wobs - до ваших послуг. Якісні кисті за прийнятними цінами для найрізноманітніших видів макіяжу: у нас ви легко знайдете все те, що вам потрібно!