Кремова корекція особи - це фундаментальна тема, та й взагалі корекція особи - це не найпростіше заняття і воно вже точно не для новачків. Строго кажучи, корекція особи являє собою елемент макіяжу, що дозволяє, так чи інакше скорегувати риси обличчя за допомогою затемнення або висветленія певних ділянок. Робити це можна як сухими, пудровим текстурами, так і жирними, кремовими. Таким чином, сьогодні ми вам розповімо саме про кремовою корекції особи.

У чому мета корекції особи?

Підвести риси обличчя до ідеальних пропорцій, до так званого "золотого перетину". Якщо ж риси обличчя в цілому правильні, то мета корекції - підкреслити їх.

Кремова корекція або суха?

Суха - простіша, але і менш помітна, яка ідеально підходить для повсякденного життя, для денного макіяжу. Кремова - більше підходить для вечірніх макіяжів і фотосесій, вона складніша, розтушовують кремові текстури складніше і ними часто легко переборщити.

Як правильно робити кремову корекцію особи?

Для початку визначаємося з матеріалами. Нам знадобляться якісні кисті для корекції - і синтетичного ворсу, що ідеально підходить для кремових текстур. Форми вибирайте зручні особисто для вас - кисті можуть бути зі скошеним краєм, з абсолютно плоским зрізом, округлені: переваги в результаті приходять з досвідом і вам потрібно просто якомога більше тренуватися на собі або ж на різних особах, якщо ви - візажист.

Також нам знадобляться мінімум два продукти: для висвітлення і затемнення, в кремових варіантах. Попросту - хайлайтер і скульптор. Вибирайте ці продукти відповідно до подтоном особи: рожевим або жовтим. Якщо складно вибрати - БЕРІТ нейтральний. У будь-якому випадку, скульптор повинен мати якусь дещицю холодного пігменту - щоб не залишати рудих смуг, а імітувати ефект природної тіні.

Перед тим, як приступити до корекції, нанесіть ваше улюблене тональний засіб - тонким шаром, скоректуйте зону навколо очей за допомогою консілера. Далі ми починаємо з зон затемнення: набираємо продукт для скульптування на кисть, злегка знімаємо на руку надлишки і наносимо продукт під вилиці: саме під скуловую кістка. Коригуємо ніс - робимо його більш вузьким за допомогою нанесення продукту на бічні поверхні носа. Знімаємо скульптор на бічних поверхнях чола, а також трохи по нижнім контурам особи, щоб зробити його в підсумку більш струнким. Далі, тієї ж пензлем, дуже ретельно розтушовуємо скульптор. Нам не потрібно розтушувати продукт "в нуль", нам необхідно створити ефекти природних тіней на обличчі. Якщо потрібно десь додати глибини - додаємо.

Куди наносити хайлайтер?

Хайлайтер необхідно наносити на виступаючі частини обличчя. На вилиці, на "спинку" носа, на передню частину чола, а також на підборіддя. І далі ми растушевиваем хайлайтер, особливо уважно опрацьовуючи кордону зі скульптором. При бажанні, додаємо кремових рум'ян на "яблучка" щік.

Закріплюємо результат фінішної пудрою, після закінчення всіх растушевок і далі робимо макіяж звичним способом.

Які кисті потрібні для кремовою корекції особи?

Нам знадобляться кисті з синтетичного ворсу для корекції - вони можуть повторювати форму аналогічних, але з натурального ворсу, можуть мати плоску форму або ж це можуть бути маленькі дуофібри - використовуйте зручний для вас варіант.

Де можна купити такі кисті?

Все, що потрібно, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs. Різні кисті як для кремовою, так і для сухої корекції особи, висока якість, доступні, демократичні ціни, швидка доставка і багато іншого! У нашому асортименті ви завжди знайдете все те, що вам потрібно для якісного і красивого макіяжу.