Макіяж - це той самий інструмент, який дозволяє максимально підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Різних технік макіяжу сьогодні існує досить багато. І сьогодні ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про так званому 3D-макіяжі.

Техніку 3D-макіяжу ви могли бачити багато разів. Її нерідко використовують візажисти зірок, коли готують своїх клієнток до виходу на червоні доріжки в рамках фестивалів і премій. Нічого дивного: завдяки цій техніці овал обличчя на фото здається більш чітким, а риси обличчя - точеними. Розповімо, в чому ж суть такого макіяжу і як можна зробити його самостійно.

Що з себе являє 3D макіяж?

3D макіяж робиться так, щоб підкреслити риси обличчя по максимуму. Якщо коротко, то цей макіяж можна назвати акцентованою версією звичайного макіяжу з контурінгом. 3D макіяж подібний 3D моделі: саме тому він отримав свою назву.

Що стосується техніки нанесення засобів, то все точно так же, як при контурінге: на ділянки, які хочеться підкреслити, потрібно наносити хайлайтер, а на ті, що потрібно приховати, - темний скульптор. Тільки у випадку з 3D-макіяжем кошти наносять набагато більш щільним шаром, щоб візуально «виліпити» нові контури особи. За допомогою цих прийомів можна практично заново відтворити вилиці, контури носа і підборіддя, не вдаючись до пластики. Саме такий макіяж, до слова, найчастіше використовують косплеєри. На кожен день такий макіяж точно не підійде, але якщо хочеться виглядати ідеально на важливому заході, то цей прийом можна сміливо брати на озброєння.

Як правильно робити 3D макіяж самостійно?

  1. Почати варто з вашого звичного догляду. Потім наносимо праймер. За вашому типу шкіри: зволожуючий або матирующий.
  2. За допомогою вологого спонжа або кисті-дуофібри растушевиваем по всьому обличчю тональний засіб з покриттям від середнього до щільного. Добре розтушовуйте всі межі, пройдіться також по вухах, а також по шиї.
  3. Закріпіть кремові текстури пудрою. В даному випадку краще віддати перевагу матирующей пудрі, так як вона буде приховувати природні обсяги і скульптування буде виглядати більш натурально. Пудра з світловідбиваючими частинками, навпаки, може підкреслити ті виступаючі частини, які хочеться приховати.
  4. Під скуловую кістка, на бічні поверхні чола, крила носа, наносимо сіро-коричневе скульптурірующій засіб і добре його растушевиваем. Також наносимо його під нижню губу. На цьому етапі за допомогою гри світлотіні можна дещо відкоригувати риси обличчя.
  5. На скуловую кістка, кінчик носа, "лук Купідона", під брови, а також підборіддя наносимо мерехтливий хайлайтер. Вибирайте не дуже блискуче засіб. Дуже важливо добре розтушовувати всі кошти, щоб в макіяжі не було ніяких чітких меж.
  6. Тепер приступаємо до брів. Щоб оформити брови в 3D-техніці, необхідно використовувати, наприклад, помаду для брів або будь-яке інше подібне пигментированное засіб. Наносимо на середину брови скошеним пензлем помаду, профарбовуємо "тіло" брови, злам і хвостик. залишками кошти на кисті вертикальними штриховими рухами оформляємо початок брови. Це потрібно для того, щоб брови візуально виглядали більш натуральними і об'ємними: так як природні брови завжди більш рідкісні на початку. Потім текстуріруем брови за допомогою туші для брів з фібрами і обов'язково наголошуємо нижні межі брів за допомогою консілера з пензлем: щоб
  7. Макіяж очей в 3D-техніці робиться досить просто - підійде класична нюдовая палетка тіней з розтяжкою від світлого відтінку до темного. І так, наносимо на повіки праймер, закріплюємо його пудрою або матовими бежевими тінями. У складку верхньої повіки наносимо матові бежево-коричневі тіні, растушевиваем тіні у напрямку до скронь. За допомогою трохи більше темних тіней і кисті-факела додатково візуально як би поглиблюємо складку верхньої повіки. На середину верхньої повіки наносимо матові світлі тіні. А по контуру верхніх вій растушевиваем темно-сірі тіні. Вийде щось на зразок розтушувати стрілки. Добре профарбовують вії тушшю.
  8. Контур губ підкреслюємо за допомогою нюдового олівця на тон темніше вашого природного відтінку. А губи заповнюємо помадою або блиском в тон губ, або ж і зовсім прозорим маслом для губ.

Які кисті знадобляться для створення такого макіяжу?

Вам знадобиться кисть або спонж для нанесення тонального засобу, кисть для пудри, для консілера, а також для коригувальних засобів: для рум'ян, для бронзера, скульптора і хайлайтера. Також в 3D-макіяжі не обійтися без правильного оформлення губ тонким синтетичним пензлем. У макіяжі очей знадобиться кисть для нанесення тіней, для їх розтушовування, а також кисть-олівець з натурального ворсу. Всі ці кисті ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс - за найдоступнішими цінами!