Ринок декоративної косметики та аксесуарів для макіяж сьогодні перенасичений - це факт. Сьогодні все складніше і складніше розібратися з тим, що для макіяжу вам дійсно потрібно, а що було нав'язано маркетологами. Саме про це ми і хотіли б поговорити в цій статті трохи більш докладно.

Без будь кистей в макіяжі точно можна обійтися?

Хоча при великому бажанні, гарний макіяж можна цілком зробити пальцями, видатні кисті здатні поміняти підхід до мейкапу і допомогти розвинути навички. У будь-якому випадку вибір суто індивідуальний і визначається тільки вашими потребами і смаками. Завдання це, на жаль, не полегшує. У всіх, хто небайдужий до макіяжу особи, так чи інакше накопичується набір кистей і спонжів: деякі з них використовуються кожен день, зустріч з іншими виявляється помилкою, треті потрапляють до нас разом з косметикою і, як правило, відразу відкладаються в сторону. Тут, безумовно, завжди є свої фаворити і свої аутсайдери. Ми б сьогодні хотіли поговорити про тих, і про інших.

Які кисті для макіяжу точно повинні бути у кожної дівчини?

Кисті - індивідуальна історія, і у кожного з часом з'являються свої фаворити. Але в цілому, приблизний список оптимальних і практичних універсальних кистей для макіяжу може бути наступним:

Кисть для пудри. Як правило, це найбільші і пухнасті пензлика серед собі подібних. Кисть для пудри повинна бути з натуральних волокон, оскільки ми маємо справу з сухою текстурою.

Кисть для розтушовування тіней. Вона виконує функцію змішування кордонів відтінків між собою і з тоном вашої шкіри. Вони бувають різної форми. Якщо ви користуєтеся тінями пудровий текстури, то така кисть обов'язково повинна бути виконана з натурального ворсу. У комплект можна взяти також кисть для нанесення тіней. За допомогою всього двох професійних кистей для тіней, ви запросто зможете створювати навіть досить складні макіяжі.

Кисть або спонж для нанесення тональної основи. Варто спробувати цей спосіб нанесення хоча б один раз і ви переконаєтеся в тому, що до нанесення пальцями ви вже точно не повернетеся. Кисті-дуофібри і спонж забезпечують надзвичайно тонке, легке покриття, вони прості у використанні і догляді.

Кисті для контурінга, рум'ян і хайлайтеров. Сюди ж можна, умовно віднести кисть для бронзера. Як правило, вони мають невеликий розмір, а також форму факела або злегка скошену: вибирайте ту, яка буде зручна особисто для вас. Пам'ятайте, що якщо ви користуєтеся кремовими конкуруючими засобами, рум'янами або хайлайтер, то краще за все буде зробити вибір на користь синтетичних кистей.

Універсальна кисть для брів і стрілок. Для брів і стрілок вам знадобиться всього одна кисть, але тільки в разі, якщо ви користуєтеся гелевими підводками. Найкраща кисть - маленька плоска, скошена, частіше синтетична.

На що варто звертати увагу при виборі кистей?

Головне - це якість. Уже потім - зовнішній вигляд. Насправді, на дизайн кистей і зовсім варто звертати мінімум уваги: ​​адже як правило, професійні кисті мають дуже мінімалістичний зовнішній вигляд. У найпершу чергу важливо, щоб кисть не розпадалася на частини після контакту з водою, не дряпала шкіру і була універсальною в застосуванні. Об'єктивно, якість - найголовніший параметр, на який варто спиратися при виборі кистей. Але, насправді, сьогодні ринок декоративної косметики перенасичений, багато брендів випускають продукти, які є модними, але при цьому, абсолютно не є універсальними. Те ж саме стосується і кистей, а також інших аксесуарів для макіяжу. І про це ми також хотіли б поговорити більш детально.

Кисті для макіяжу та інші аксесуари: без будь з них можна обійтися?

Безумовно, якщо ви візажист або б'юті-ентузіаст, то і вони не будуть зайвими. Але все ж, ви досить легко можете обійтися без наступних предметів:

  1. Силіконовий спонж для нанесення тональної основі. Зараз цей аксесуар для нанесення тону в моді і його радять практично всі блогери. Але все ж, цей спосіб нанесення тональної основи буде менш зручним, ніж звичайний - за допомогою кисті-дуофібри або класичного, каплеподібного спонжа.
  2. Віялова кисть з натурального ворсу. У свій час ця кисть була обов'язковим атрибутом кейса візажиста. Використовувалися такі кисті, перш за все, для того, щоб швидко і непомітно скидатися обсипалися тіні, а також для того, щоб наносити хайлайтер. Зараз же для хайлайтеров є інші досить зручні кисті, а деякі і зовсім люблять наносити подібні засоби пальцями.
  3. Модні сьогодні декоративні кисті з досить яскравими дизайнами. Дизайни зустрічаються з блискітками і стразами, у вигляді рогів єдинорога, у вигляді хвостів русалок. Пам'ятайте, що якісні кисті від добре зарекомендували себе брендів не потребують подібного роду рекламу.
  4. Віброспонжі для нанесення тону, а також віброкісті. У свій час вважалося, що такі девайси полегшують растушевку, але це зовсім не так: вони навпаки, роблять руху кисті менш точними.