Ретельно пророблений тон і правильно оформлені брови - це маст-хев будь-якого макіяжу. Насправді, цим і можна обмежитися. Правда, саме з бровами найбільш часто дівчата роблять помилки. А ми, в свою чергу, поділимося в цій статті робочими Лайфхак, які допоможуть навчитися оформляти брови швидко і просто навіть початківцям!

Оформлення брів: головні Лайфхак

  1. Коли ви надаєте форму брів олівцем або тінями для брів, відійдіть на невелику відстань від дзеркала. Важливо, щоб ви могли бачити обличчя цілком і оцінювати, як той чи інший відтінок або та чи інша форма поєднуються з усім обличчям. А опрацьовувати брови найкраще зі збільшувальним дзеркалом.
  2. Якщо ви хочете зробити колір брів більш насиченим, спочатку змочіть пензель водою і потім використовуйте тіні для брів. Для цього можна також використовувати рідкий фіксатор для макіяжу.
  3. Якщо ви хочете закріпити брови, але у вас немає спеціального гелю для брів, можете використовувати звичайний гель для волосся або лак для волосся. Нанесіть гель або лак за допомогою чистої щіточки і вуаля - готово!
  4. Спробуйте стійке фарбування. Не обов'язково звертатися до бровісту: це цілком можна зробити і в домашніх умовах. Повірте, це значно заощадить вам час в щоденному макіяжі.
  5. Якщо ви хочете отримати максимально натуральний ефект і при цьому, домогтися його максимально швидко, то оптимальним рішенням буде туш або ж відтінку гель для брів. Просто пофарбуйте брови за допомогою такого засобу і покладіть як вам подобається. Це - перевірений спосіб зробити легкий макіяж брів буквально за кілька секунд.
  6. Якщо ви хочете отримати чіткіші й рівні брови, то під бровою проведіть світлим м'яким олівцем або тінями і як слід розтушуйте. Не варто використовувати перламутрові олівці для цієї мети. Це буде виглядати дещо дивно і старомодно.
  7. Ви можете також підкреслити нижню межу брови за допомогою кисті і консілера у колір вашого тонального засобу. Таким чином, макіяж ваших брів буде максимально акуратним і ви зможете запросто скорегувати всі огріхи і нерівності.
  8. Під час підфарбовування брів олівцем робіть це правильно: не заповнюється олівцем все «тіло» брови, вийде дуже щільний і неприродний ефект. Рухайтеся штрихами в сторону росту волосся. Але якщо ви хочете домогтися максимальної насиченості макіяжу брів, то ми радимо вам заповнити "тіло" брови повністю, а початок брів - добре розтушувати. А також додатково "причесати" брови за допомогою туші.
  9. Найскладніше - це малювати кожен раз брови "з нуля", якщо ви їх, наприклад, перещіпалі, або ж на вашому шляху зустрівся горе-бровіст. Для росту брів найкраще використовувати касторове масло. Просто наносите його на брови за допомогою щіточки щовечора протягом кількох людей і ви здивуєтеся результатами!
  10. Найважливіше - це правильно підібрати відтінки оформлення брів. Але все просто. Якщо ви - блондинка, беремо відтінок на тон темніше коренів ваших волосся. Якщо брюнетка - відтінок на тон світліше коренів волосся. А якщо шатенка або руда - то використовуйте відтінок тон-в-тон.

І, нарешті, ключовий лайфхак в оформленні брів - це правильно підібрана кисть. Саме правильна кисть - це половина успіху. Найчастіше, маленька, скошена, зроблена з якісного, пружного синтетичного ворсу, який не втрачає форму і не розпушується після першої ж миття. Такі кисті можна використовувати з різними продуктами для брів - помадка, тінями, гелями, а також іншої косметикою. Правильні кисті для оформлення брів ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Wobs - серед великого вибору і за найдоступнішими цінами!