Туш - справжня королева косметички. Навіть найскромніший, повсякденний макіяж практично ніколи не обходиться без туші. Тон, брови, легкий рум'янець, туш і блиск для губ - ось ви і готові до виходу. Сьогодні ми розповімо вам, як красиво нафарбувати вії - причому як максимально натурально, так і максимально об'ємно і ефектно!

Картинки по запросу эффектно накрасить ресницы

Як нафарбувати вії максимально натурально?

Все починається з вибору туші. Туш для денного, натурального ефекту не повинна володіти складносурядної щіточкою - це один з головних секретів. Але краще, щоб щетинки були дуже частими, це забезпечує натуральний ефект. Не варто фарбувати тільки кінчики вій: це не додасть натурального ефекту, а додасть ефекту нафарбованих кінчиків вій. Вії перед фарбуванням повинні бути чистими - без "вчорашніх" слідів туші. Можна нанести шар праймера, який полегшує нанесення туші. А ще краще - скористатися кёрлером і завити вії. Вони стануть виразнішими і багато шарів туші накладати просто не захочеться.

Сама техніка виглядає таким чином. Ми знімаємо шар туші на коренях вій, потім зигзагоподібними, вібруючими рухами просуваємося до кінців вій, кінчики завивати рухом від вій. Чуть-чуть знімаємо ще один шар ближче до зовнішнього краю століття. Вуаля - натуральні, красиві вії готові! Ідеально підходить для денного макіяжу.

Картинки по запросу эффектно накрасить ресницы

Якщо ж вам хочеться більше "драми", то можна додати межреснічного стрілку олівцем (це дійсно додає віям візуальний обсяг!), Промальовувати верхній кайал, а самі вії пофарбувати в аналогічній "натуральної" техніці, просто зробити це в три шари, не чекаючи їх висихання. Щіточку для туші вже можна використовувати "сложносочиненную", загнуту, з різною довжиною ворсинок. Точно також ми знімаємо основну частину туші з щіточки на коренях вій - це додатково їх фіксує і не дає "опасть" віям. Якщо вже вам захотілося абсолютного ефекту накладних вій, то між нанесенням шарів туші додайте пензлем на вії розсипчасту пудру - вона створить необхідний обсяг. Також вам відмінно підійде туш з фібрами в складі - спеціальними маленькими ворсинками, які створюють максимальний обсяг на віях. Однак, занадто часто таку туш використовувати не варто, та й підходить вона лише для денного макіяжу, наприклад, для смокі-айз.

Чи потрібні кисті для фарбування вій в макіяжі?

Кисті - немає, хіба що, для створення межреснічного стрілок, що створюють візуально додатковий обсяг віям. А щіточки, тим більше одноразові (це дуже гігієнічно!) Цілком можуть стати в нагоді. Також, ви можете, наприклад, використовувати одну і ту ж туш для фарбування як в натуральній, так і в драматичній техніці, використовуючи лише різні щіточки. Їх ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs в найкращій якості і за найдемократичнішими цінами. Разом з Wobs бути красивою просто і зовсім недорого!