Корекція овалу обличчя займає значно місце в світі косметики. Останнім часом, без корекції овалу обличчя не проходить практично жоден макіяж. Це не дивно - адже саме чіткий овал особи, які не поплив, надає особі свіжість і молодість. Як правильно коректувати овал обличчя і які для цього потрібні матеріали? Дізнавайтеся з нами!

Як завжди, головним способом корекції залишається контурінг. Ця специфічна техніка, заснована на грі світлотіні вже давно завоювала не тільки світові подіуми, але і вийшла на вулиці. Що зовсім не дивно, мало що здатне так перетворити обличчя, як ця техніка!

Отже, для того, щоб скорегувати овал обличчя, нам знадобиться два види коригувальних пудр - світла і темна. Також ви можете використовувати кремові продукти, але не забувайте про те, що для цього вам знадобляться плоскі, невеликі кисті, зібрані зі штучного ворсу.

Темним відтінком (скульптором) проходимся по контуру особи, з нижньої частини щелепи, по бокових поверхнях чола, по підборіддю. Добре розтушовуємо всі отримані лінії і припудрюємо вийшов результат. Щоб завершити контурінг, злегка позначте тієї ж темною пудрою вилиці і ніс. Після чого висвітлюються необхідні зони - "спинку" носа, центр чола і верхню частину скул. Ця техніка має ще й помітний ліфтинг-ефект, якщо ви підете нашим радам, то ви помітите, що особа перетвориться буквально за лічені хвилини!

Ще одна важлива виверт - це, звичайно ж, рум'яна освіжаючого вас відтінку, нанесені особливим способом, наносити рум'яна в цьому випадку коштує не на "яблучка" як би паралельно лінії скульптора на вилицях, оттушевивать рум'яна в даному випадку необхідно в сторону скронь. Краще, якщо рум'яна будуть мати в своєму складі дрібнодисперсний шіммер - він освіжає і підтягує ще більше.

Які кисті потрібні для відтворення такого макіяжу?

Все просто - нам знадобляться кисті для сухої або кремовою корекції обличчя, з натуральним або штучним ворсом відповідно. Такі кисті ви легко можете замовити на сайті інтернет-магазину Wobs за найдоступнішими цінами і вже звичного, стабільно високої якості. З кистями від Wobs ви можете стати ще прекрасніше!