Довгий час світом правили виключно чорні стрілки - насичені, оксамитові, дуже активні. Сьогодні ж в світі моди існує повна демократія в плані кольору - ви можете робити сині, фіолетові, коричневі, та хоч жовті і червоні стрілки. Вони надають образу родзинку, служать цікавим, яскравим акцентом, виглядають нетривіально і свіжо. Ми розповімо вам, як носити їх правильно і правильно робити кольорові стрілки!

Як правильно малювати кольорові стрілки?

Їх можна малювати рідкої або гелевою підводкою за допомогою тонкого пензлика, або ж зробити яскраву підводку самостійно - за допомогою яскравих тіней або пігменту, а також сіліконістой рідини - дюралайна. Ця річ вкрай зручна і дозволяє створювати безліч відтінків підводок. Змішувати їх краще просто на тильній стороні долоні.

Підведення на голе повіку наносити не варто - почніть з праймера, легкого виділення складки верхньої повіки - щоб повіку не здавалася плоским і межреснічного стрілки - щоб додати погляду виразності і підкреслити колір своїх очей. І вже потім наносимо кольорову підводку. Намагайтеся вести лінію якомога ближче до війкового краю. Довжину і товщину стрілок варіюйте в залежності від ваших особистих переваг, стилю і форми ваших очей. Завершіть макіяж парою шарів об'ємної чорної туші і нюдовим блиском - саме в такому виконанні образ буде виглядати максимально свіжо і цікаво.

Також пам'ятайте:

  • Цвітну підводку краще вибирати спираючись на ваш власний кольоротип і рівень контрастності;
  • Якщо ви не готові до такого сміливого акценту - зробіть подвійну, чорно-кольорову стрілку;
  • Акцент повинен бути один - не варто додавати до мейк яскраву помаду, серйозний начісування або перетягують на себе увагу аксесуари в одязі;
  • Будьте внутрішньо готові до такого яскравого акценту і будьте впевнені в собі в такому образі;
  • Не варто наносити підводку на голе повіку, обов'язково злегка виділіть складку - щоб око не здавався плоским.
  • Підводка повинна бути максимально стійкою.

Ідеальні кольорові стрілки у вас вийдуть з пензлем для тонких ліній від Wobs - з її допомогою легко варіювати довжину і товщину стрілок, з Вобс впорається навіть новачок!