Транспарантний пудра - це новий маст-хев, який просто зобов'язаний бути в косметиці кожної доглянутою дівчата. Раніше цей продукт був виключно в професійних кейсах візажистів, зараз же його легко знайти в асортименті практично будь-якої марки

Що з себе являє Транспарантний пудра?

Транспарантний пудра або так звана HD-пудра - це найбільш універсальна, в буквальному сенсі прозора пудра, яка, незважаючи на свою позірну непомітність, робить макіяж в рази більш досконалим. В упаковці, в самому рефілле, вона виглядає фактично, просто білої, проте на шкірі вона виглядає абсолютно прозорою, на самій шкірі вона виконує відразу кілька функцій: згладжує пори, матує, закріплює макіяж і при цьому додає трохи легкого сяйва.

В чому полягає небезпека використання транспарантной пудри?

Справа в тому, що з цієї пудрою дуже легко переборщити, тому що насправді вона прозора (а не біла як здається коли вона в упаковці) і тому її практично непомітно. І при звичайному погляді ти не побачиш цих зайвих білих плям. Однак варто спрацювати спалах камери, як відразу стане помітний цей перебір. Саме тому при нанесенні варто бути вкрай акуратними і не забувати, що це - фінішна пудра, її не потрібно рясно пушком наносити на все обличчя, потрібні легкі, що закріплюють макіяж помахи.

Як правильно використовувати Транспарантний пудру?

Транспарантний пудру необхідно наносити фінальним помахом на весь макіяж. Ви можете "погасити" занадто яскравий відтінок рум'ян, просто закріпити макіяж та наносити матове покриття шкіру. До слова, для додаткового матирования, пудру можна наносити на найбільш "жирні" ділянки.

Не варто використовувати щільно набиту кисть - вам підійде велика слабо набита кисть з натурального ворсу або ж кисть-факел, також з натурального ворсу. Ні в якому разі не використовуйте кабукі, а також просто кисті і спонж - на всіх фото макіяж буде виглядати зовсім провально в такому випадку. Наносити пудру можна як на все обличчя тонким шаром, так і на Т-зону.

Де можна купити таку кисть?

Якщо у вашій колекції досі немає хорошої кисті для фінішної пудри, то це не біда: в асортименті інтернет-магазину Wobs ви легко знайдете чудові кисті для самих різних видів пудри - розсипчастих, мінеральних, компактних, транспаранти, пудр-основ і багатьох інших . Висока якість всіх кистей, приємні ціни, швидка доставкаі і зручна оплата - що може бути краще?