Макіяж для фотосесії - це дуже важлива справа. Фототехніка має властивість виявляти абсолютно всі недоліки осіб - висипання, сліди недосипу, нерівний колір шкіри і багато-багато іншого. Також, при створенні макіяжу для фотосесії варто враховувати ряд нюансів, про які ми вам розповімо.

Природно, необхідно адаптувати макіяж для фото під контекст зйомки, під одяг моделі і під антураж - зйомку в студії або на пленері. Найголовніше правило, незалежно від обраного способу і існуючого антуражу, це, звичайно ж, рівний, фактично ідеальний, тон. Тон необхідно вирівняти за допомогою всіх наявних засобів - праймерів, тональних основ, консилеров, коректорів, пудр. Дуже допоможе в цьому техніка бейкінг, наприклад.

Найважливіше, що слід враховувати в макіяжі для фотосесії, це його матовість. Саме так, варто себе обмежити в Хайлайтер будь-якого типу, та й взагалі в будь-яких світловідбивних структурах - вони мають властивість не дуже красиво бликовать на спалахи.

Сяючі текстури на очах у макіяжі для фотосесій варто використовувати дуже обережно. Також обов'язкові відбілюючі краплі для очей - природно, сучасні програми для ретуші дозволяють відредагувати все, що завгодно, однак, червоні очі ще нікого не прикрашали.

Макіяж губ також бажано зробити матовим або хоча б напівматовим, саме такий варіант виглядає на фото найефектніше. Риси обличчя варто зробити виразними за допомогою контурінга за допомогою сіро-коричневих відтінків, які виглядають найбільш виграшно саме на фото. Очі також варто зробити яскравіше, можна навіть додати накладних вій - вони тут будуть дійсно до місця.

Які кисті потрібні для такого макіяжу?

У такому макіяжі вам знадобиться весь присутній у вас арсенал кистей - ніщо не буде зайвим. Треба розуміти, що макіяж для фотосесій - це дійсно щільний мейк, який, крім усього іншого повинен бути ще і стійким і не "пливти" ні в яких умовах. У створенні макіяжу для фотосесій вам допоможуть кисті від Wobs - незважаючи на демократичну ціну, вони відрізняються дійсно відмінною якістю і дозволяють створити красиві образи!