Стрілки - це один з найбільш універсальних видів макіяжу. Чіткі або розтушовані, намальовані тінями або підведенням, фломастером-лайнером, чим завгодно, тонкі або товсті, довгі або короткі, драматичні, котячі або лаконічні - абсолютно кожна дівчина може підібрати для себе гарний, максимально відповідний для себе вид стрілок. Існує думка, що малювати стрілки не так-то просто, ми спростовуємо його з великою впевненістю! Про графічних стрілках ми вам вже розповідали, тепер настав час розповісти, як же малювати витончені, розтушовані стрілки!

Як правильно малювати розтушовані стрілки?

Розтушовані стрілки малюють, як правильно, гелевою підводкою, растушевивая кордону маленької, плоскою кистю з синтетичним ворсом. Однак, багато дівчат стикаються з тим, що гелева підводка - не сама рухлива і легко розтушовують текстура. Тому для початку, спробуйте зробити розтушовані стрілки тінями - вони тушуються легко при дотриманні ряду правил, а також такий варіант виглядає менш різко, а погляд з такими стрілками виглядає буквально оксамитовим.

Початковий етап оформляємо так, як звично - наносимо основу, закріплюємо пудрою, при необхідності використовуємо консилер, оформляємо брови, робимо легку корекцію особи і додаємо крапельку рум'ян.

Далі наносимо на всю повіку праймер або ж тілесні кремові тіні - просто пальцем. Закріплюємо кремові тіні звичайними, бежевими. Беремо звичайний скотч - пару раз наклеюємо його на руку і відклеюється - щоб він добре кріпився до шкіри і його було легко прибрати. Наклеюємо скотч подібно трафаретом, таким чином, щоб зверху можна було малювати стрілку - а точніше її направленіе.На плоску, скошену, тонку кисть з натурального ворсу набираємо матові тіні темного відтінку (краще - чорного) і починаючи від внутрішнього кута ока малюємо стрілку, як б "спираючись" на наш трафарет з скотча. Дублюємо її вдруге для кращої пигментированности, верхню слизову опрацьовуємо чорним, стійким олівцем. Далі ми беремо найменшу кисть для розтушовування з натурального ворсу, набираємо на неї трохи коричневих тіней теплого відтінку і растушевиваем кордон. стрілки. Увага - ми растушевиваем не саму стрілку, так може вийти бруд, ми растушевиваем тільки її кордон. А теплий коричневий відтінок матових тіней - допоміжний і дозволяє зробити перехід більш плавним. Растушевка може займати третину століття, можна дотушевать до половини - але це вже залежить від вашого будови ока. Розтушовуємо максимально ретельно. Далі ми беремо чорно-коричневі тіні на ту ж кисть для розтушовування і наносимо на середину вийшла стрілки - "втоптують" рухами, вже не растушевивая, а просто вбиваючи темний пігмент. Так наша стрілка вийде максимально акуратною. Світлими тінями відтінку Таупо і великої пензлем для розтушовування злегка опрацьовуємо складку верхньої повіки - ні в якому разі не зачіпаючи саму стрілку. Світло-бежевими тінями, рухом зверху злегка "подчищаем" нашу растушевку, щоб вона вийшла ще більш плавною. Після чого акуратно знімаємо скотч (який, до слова, захищав нас ще і від осипання тіней), проходимся по зоні під очима консилером, закріплюємо його пудрою, ретельно профарбовують вії чорною тушшю від коренів для кінчиків, особливо ретельно опрацьовуючи зону зовнішнього кута ока, додатково можна підклеїти пучків або цілих стрічок вій.

Губи в такому макіяжі можуть бути як нюдовимі, ​​нейтральними, так і провокаційно яскравими для створення класичного образу "яскраві губи і стрілки". Така техніка дозволяє максимально адаптувати стрілку під власну будову ока, зробивши макіяж максимально прикрашає саме вас. А тому - це найбільш безпрограшний варіант як на кожен день, так і для заходів. Не забувайте про те, що ви можете як завгодно доповнювати макіяж, наприклад, сяючими пігментами або ж використовуючи різні відтінки тіней - спробуйте поекспериментувати з коричневими або з винними: це вже варіант для сміливих!

Які кисті потрібні для такого макіяжу?

Крім стандартного арсеналу кистей для брів і особи, вам знадобиться ряд кистей для тіней, а саме: скошена, плоска, тонка кисть з натурального ворсу, велика кисть для розтушовування тіней і найменша кисть для розтушовування тіней - буквально для ультрарастушевкі дрібних деталей. Добре, якщо у такої кисті буде злегка загострений кінчик - такий варіант підійде найкраще. Природно, нам стане в нагоді також кисть для консілера - з синтетичного ворсу і кисть для закріплення консілера пудрою - вже з натурального ворсу.

Де можна купити всі ці кисті?

Всі ці кисті і навіть більше, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs. Кисті для очей, для брів, для особи, для губ - все, що потрібно. Незмінно висока якість, швидка доставка, широкий асортимент, найприємніші ціни, можливість знайти кисті для абсолютно будь-якого макіяжу, навіть самого креативного. З Вобс легко бути найкрасивішою завжди і кожен день!