Легка недбалість захопила тренди світу макіяжу. Нарочито недбалі стрілки, сором'язливий рум'янець, "кошлаті" брови, виразні смоки без ретельної розтушовування - але ми то з вами знаємо, що такі ефекти створюються з досить великою кількістю зусиль. Розтушовані кордону губ вже давно зійшли з подіумів на вулиці і саме час відтворити такий, дуже модний макіяж!

Який засіб для губ краще використовувати?

зацелованных губ в макияже.

Використовувати можна Тінт для губ, пігмент для губ, продукти 2-в1 для губ і щік, а також ідеальний варіант - помаду!

З Тінто, пігментами і продуктами 2-в-1 все зрозуміло: ми беремо максимально натуральний відтінок, набираємо його на подушечки пальців і акуратно як би "вбиваємо" пігмент в губи. Ефект створюється дуже цікавий: межі не дуже чіткі, губи виглядають трохи більше, а також знаходять якусь чуттєвість, стаючи пухлее від легкого масажу за допомогою пальців. Щоб посилити ефект, нанесіть на галочку над верхньою губою трохи сяючого хайлайтера, а на середину губ "вбийте" трохи темніший відтінок. Більш чуттєвого і сексуального макіяжу губ, здається, просто не існує! До слова, не сильно швидко застигає матову помаду також можна використовувати для виконання такого мейк.

З класичної кремовою, сатиновою або напівматової помадою можна також відтворити такий макіяж і в цьому випадку, він відмінно підходить також і для яскравих відтінок. Щоб уникнути ефекту справжньою неохайності, сильно розтушовувати контур губ ми тут не будемо. Набираємо досить помади не тільки на кінчик пальця, але і на всю його внутрішню поверхню і акуратно прикладаємо до губ, повторюючи контури. Наносимо таким чином шар помади на губи, слідом за ним - другий шар, який додасть трохи насиченості. Далі ми озброюємось невеликий пензлем для губ зі штучного ворсу, набираємо на неї помаду і заповнюємо губи повністю, окреслюючи контур трохи нижче наявного, як би всередину. Доповнювати такий макіяж губ краще освіжаючою тональної основою, хайлайтер, крапелькою рум'ян (можна кремових), натурально оформленими бровами, легкої розтушувати стрілкою і парою шарів туші. Запевняємо вас, такий макіяж виглядає надзвичайно свіжо, жіночно і при цьому виразно. Саме такий образ активно "експлуатували" дизайнери на останніх кутюрних показах - такий мейк дійсно дуже прикрашає і освіжає.

Які кисті потрібні для відтворення такого макіяжу?

Якщо ви використовуєте Тінто або пігменти, то вам знадобиться виключно власний палець - щоб "вбити" пігмент. А якщо ви вирішили спробувати "помадну" техніку, то вам не обійтися без синтетичної, добре набитою кисті для губ. Таку ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs за приємною ціною і в традиційно високій якості. Приємні умови оплати і доставки - бонуси, які ще більше полегшують роботу з магазином. З Wobs бути красивою неймовірно просто!