Робота візажиста досить непроста не тільки тому, що такому фахівцю потрібно чудово розбиратися в колористиці, кольоротипуванні, психології спілкування з клієнтом, мати всі необхідні навички, віртуозно розтушовувати тіні та фарбувати ідеальні губи. Крім того, робота візажиста, дуже часто, буває банально фізично важкою. Не всі візажисти прив'язані до конкретного салону або кабінету і всю необхідну косметику і аксесуари потрібно носити з собою. І це, повірте, дуже нелегко. А значить вам потрібен хороший кейс. І вибрати його – завдання не з простих. І в цій статті ми б хотіли поговорити про те, на що варто звертати увагу при виборі кейсу або валізки для візажиста.

Як правильно вибрати кейс візажиста?

Дуже багато залежить, насамперед, від того, скільки у вас косметики. Завжди беріть варіант "із запасом", щоб у кейс містилося трохи більше, ніж ви розраховувайте. Але найважливіше, на що варто звертати увагу – це вага кейсу без косметики. Косметики у візажистів багато і якщо сам по собі кейс важить чимало, то

Перший варіант, на який варто звернути увагу, - це корпусний бьюті-кейс середнього розміру. Такі валізи виготовляються на металевому підставі, або з полегшених матеріалів.

Розглянемо середній корпусний кейс на 5 кг. Подібна модель добре підходить для тих, хто тільки починає роботу в індустрії макіяжу і поки не обзавівся великою кількістю косметики.

За що візажисти люблять такі моделі? Якщо на території клієнта мало місця, щоб розташуватися, невелика корпусна валізка візажиста стає ідеальним варіантом.

Такий кейс потребує всього 20-30 сантиметрів на столі. І компактність – найголовніший плюс такого роду кейсів. Пензлі майстра у вигляді поясного ременя можна розташувати на стегнах або розмістити у склянках. Не рекомендуємо купувати валізу в металевому корпусі, тому що її порожня вага становить приблизно 2,5 кг, що для повсякденних навантажень вже багато. Для щоденного використання краще купувати валізи з легких матеріалів. Хоча звичайно ж, металеві валізи трохи довговічніші і надійніші.

Бажано, щоб у такому кейсі було достатньо різних відділень для різних категорій косметики. Наприклад – для пудри, для продуктів для губ, продуктів для обличчя, вій, для розхідників – таких, як спонжі та ватяні палички. Це потрібно для того, щоб ви не витрачали багато часу, перебуваючи у клієнта на те, щоб розкласти все необхідне. Кейс, що розкладається, може також мати всередині дзеркало з лампочками - трансформуючись у цілком собі повноцінний макіяжний столик. Ще один важливий нюанс при виборі такого кейсу – це наявність довгої зручної ручки, щоб кейс було зручно переносити.

Подібний кейс зручно використовувати на початку кар'єри: як правило, візажисти починають саме з таких варіантів. Потім кількість косметики збільшується, і вона важко поміщається в корпусний кейс. В цьому випадку час переходити на кейс з колесами. Ви можете відразу купувати кейс на колесах, якщо ви займаєтеся додатковими послугами на кшталт укладання.

Валіза для візажиста на колесах незамінна, коли майстер починає займатися не тільки макіяжем, але й додатковими послугами, наприклад, укладанням волосся. Постає питання про сумку більше, щоб поміщати туди все, що потрібно для роботи. Такий кейс допоможе вам зберегти здоров'я спини - як мінімум, тому, що абсолютна більшість часу його транспортування ви котитимете його на колесах - і це дійсно дуже зручно і нетравматично для вашої спини та рук.

У класичному варіанті кейс візажиста – це порожня сумка, яка закріплена на металевій основі з колесами. Завдяки цій підставі, на валізі можна сидіти, вона витримує вагу до 150 кг. Це дуже зручно для зйомок на вулиці – можна посадити модель на валізу та фарбувати прямо на ній. Або ж у будь-яких інших ситуаціях, коли простір обмежений і тим більше, зайве випорожнення не завадить.

На відміну від попереднього варіанту кейсу, валізки на колесах не можуть трансформуватися у повноцінний макіяжний столик і всю косметику необхідно розсортувати на косметички. Ми рекомендуємо використовувати прозорі пластикові косметички, в яких ви будете без проблем бачити весь вміст.

Майте на увазі, що якісний кейс для візажиста точно не може бути дуже дешевим. Ні корпусний, ні той, що на колесах. Інакше він просто розвалиться і стане непридатним для використання протягом півроку. Якщо ви хочете вкластися в якісний продукт і щоб він служив вам протягом довгих років, обов'язково закладайте пристойний бюджет на цю покупку.