Звичайно ж процес нанесення макіяжу можна назвати мистецтвом, і кожна дівчина і жінка хотіла б, щоб цей процес був якомога більш приємним і не забирав багато нервів і часу. Так ось, щоб це було дійсно так, Вам слід наповнити свій кейс або косметичку якісними кистями для макіяжу, адже що інше допоможе Вам у цьому?

Гарна косметика "вимагає до себе уваги", тобто - використовувати її потрібно тільки з хорошими китицями. В цьому Вам зможуть допомогти кисті для макіяжу серії Klimentina. Дана серія представляє Вам на вибір 17 різних пензлів. Можна спостерігати такі моделі:

  • кисті для нанесення підводки + створення тонких і супер - тонких ліній (що може дозволити відмінно виділити Ваші очі, їх контур);
  • з моделями серії Klimentina Ви з легкістю (і, що найголовніше, правильно) будете наносити і розтушовувати тіні;
  • кисті для нанесення тону і коректора;
  • розтушовування пудри і рум'яна;
  • кисті, які стануть відмінним помічником при фарбуванні брів; розчісуванні брів і вій (моделі - кисті зі спеціальним гребінцем).

До складу кисті (пучка) входять: таклон, Тора, гупілон. Слід також зазначити, що використовувати кисті дуже зручно: при торканні до шкіри обличчя, все ворсинки пучка плавно лягають в потрібному напрямку, при цьому зберігаючи правильну форму; можна не хвилюватися, що волокна висмикнути або помнуться; запевняємо, дані кисті прослужать Вам довго.

Для придбання даної серії кистей Ви можете звернутися в будь-який інтернет магазин, і там же проконсультуватися з приводу використання даних моделей.