Красиві і об'ємні вії - предмет бажань багатьох дівчат. Навіть якщо природа не нагородила вас густими віями це легко виправити за допомогою набору кистей для вій. Ми розглянемо найефективніші варіанти нанесення косметики на вії, використовуючи різні кисті.

Чому не підходить пензлик туші для вій

Буквально кожен виробник туші гарантує шикарні вії і неймовірний обсяг. На ділі виявляється чи то текстура дуже щільна, то чи щіточка дуже рідкісна. Щоб покупка туші не стала випробуванням, краще заздалегідь розібратися, які види пензликів туші існують і для яких цілей їх використовують.

  • Обсяг. Великого діаметру пензлик з густою щетиною. Зазвичай до складу такої туші входить віск, який обволікає кожну вію, перешкоджаючи склеюванню.
  • Підкручування. Пензлик з невеликим вигином і короткою щетиною. До складу входить кератин або смола, які при висиханні стягують вії, тим самим затягуючи їх.
  • Подовження. Конусоподібна пензлик у вигляді подвійної спіралі, довжина щетинок різна. До складу входять волокна шовку, які візуально збільшують довжину вій.
  • Подовження і обсяг. Спиралевидная пензлик, коротка щетина допомагає добре фарбувати і підняти вії біля коріння, довгі щетинки - надають бажану довжину.
  • Рівномірне фарбування вій. Звичайна густа щетина, ворсинки різного розміру.
  • Ефект накладних вій. Кисть у формі кулі дозволяє фарбувати зовнішній кут ока, але до форми складно звикнути з першого разу.

Крім вибору щетини кистей, необхідно дотримуватися і загальні правила нанесення туші. Профарбовуючи вії, рухатися потрібно від внутрішнього куточка очей до зовнішнього краю. Якщо у вас часто сльозяться очі краще зупинити вибір на водостійкою туші. Для максимального ефекту туш наносять в два шари, надлишки забираються за допомогою професійної кисті з металевими зубчиками.

Як фарбують вії тушшю професійні візажисти

Знайти свою туш досить складно, велика кількість марок і реклами не допомагає, а навпаки ще більше заплутує. Навіть якщо текстура туші вам ідеально підходить, нерідко пензлик виявляється невідповідної форми. Знайти необхідну туш і пензлик можна, але перед цим доведеться не раз помилитися. Вихід є і він не в накладних віях, надати бажаний обсяг можна і своїм віям за допомогою пензликів для макіяжу. Великий вибір кистей в інтернет-магазині Wobs.

З яких кистей складається стандартний набір кистей для вій:

  • пензлик у формі віяла прекрасно розподіляє туш по віях;
  • кисть з металевими зубчиками для поділу вій, після фарбування тушшю;
  • силіконова щіточка для нанесення туші;
  • вигнута тонка кисть допоможе зробити тоненьку лінію, щоб закрити простір між віями біля основи зростання.

Кисті для вій - обов'язковий набір інструментів для візажиста. У кожного клієнта вії відрізняються, завдання професіонала надати їм бажану форму. Комусь підходить силіконова щітка для нанесення туші, інакше віялова кисть.

Навіть, якщо і пензлик, і текстура збіглися, і ви знайшли свою ідеальну туш, дуже легко переборщити з її кількістю на віях. Кисть з металевими зубчиками допоможе розділити склеєні між собою вії. Всі маніпуляції з віями виконуються неспішно і акуратно, щоб не пошкодити очі. Згодом, ви навчитеся створювати неймовірно довгі та об'ємні вії, застосовуючи кисті і різну техніку нанесення.

При нанесенні другого шару туші на вії, використовуйте віялову кисть, так легше контролювати кількість туші на віях. Хоча б один раз в тиждень наносите персикове або касторове масло на вії, зволожені вії дуже легко фарбувати і прочісувати. Крім того, така турбота про віях, допоможе збільшити кровотік і стимулює ріст вій.