Стрілки - це щось на зразок Святого Грааля в макіяжі. Всі хочуть, не всі можуть. І з усіх елементів макіяжу, саме стрілки - найстабільніший. Здригнулася рука, недосип, - все, запасаєшся ватяними дисками і міцелярної водою для виправлення всіх огріхів. Але насправді, не так вже й страшні стрілки на практиці, якщо сподіватися не тільки на себе, а використовувати всілякі Лайфхак. І сьогодні ми б хотіли поговорити трохи детальніше про Лайфхак для малювання стрілок. Що робити, щоб вони виходили досить стабільно?

Лайфхак для малювання стрілок: як спростити процес?

Насправді, Лайфхак більш, ніж достатньо і ми переконані, що впоратися зі стрілками цілком може навіть новачок. Можна спробувати наступне:

  1. Візьміть візитну або дисконтну карту, яку не шкода, і прикладіть її перпендикулярно зовнішнього куточка ока, тим самим поставивши напрям для майбутньої стрілки. Ви можете намалювати стрілки за цією схемою олівцем для очей, рідким підведенням або підведенням-маркером: будь-яким косметичним продуктом, який вам зручний, але найкраще, мабуть, підійде тут гелева підводка. Після цього підведіть верхню повіку по лінії росту вій, акуратно з'єднавши лінію зі стрілкою. Як бачите, нічого складного немає. Готово!
  2. Використовувати можна також скотч або клейку стрічку. Цей трюк відомий багатьом бьютіголікам, але про всяк випадок повторимо ще раз. Для того, щоб намалювати ідеальні стрілки на очах олівцем або підведенням, запасіться клейкою стрічкою. Наклейте її під таким кутом, під яким хочете розташувати стрілку. А потім просто акуратно видаліть клейку стрічку. Обережно, головне - не надто сильно тягніть шкіру. А ще, за допомогою цього прийому, ви можете робити навіть найскладніші макіяжі очей з використанням тіней. Адже тіні будуть обсипатися в процесі створення макіяжу на клейку стрічку, а не на вашу шкіру.
  3. Якщо маленький перфекціоніст всередині вас не спить і вимагає ідеальних графічних стрілок, наклейте ще один шматочок клейкої стрічки поверх, щоб залишилася лише смужка шкіри, яку ви і закрасите. Видаливши обидві стрічки, ви отримаєте чітку лінію. І, головне, ви можете заздалегідь визначити довжину і ширину, які підійдуть саме вам. І тут, звичайно ж, є нове завдання: як саме приклеїти клейку стрічку максимально симетрично.
  4. Ще один спосіб. Намалюйте стрілку, як вийде, а потім просто видаліть зайве за допомогою щільної синтетичної кисті, змоченою в засобі для зняття макіяжу. Порада: не тріть і не натискайте на кисть при видаленні макіяжу, так як шкіра навколо очей дуже чутлива. І при надмірному тиску, шкіра "мнеться", кінчик стрілки виходить нерівним. А для додаткової чіткості, нижню частину "хвостика" ви можете обробити за допомогою консілера з пензлем. Так і лінія буде більш чіткою, і весь макіяж, в цілому, буде виглядати більш професійно.
  5. Поставте кілька точок олівцем для повік по лінії росту вій і передбачуваної стрілки і акуратно з'єднайте їх. Завдання практично дитяча: все точно вийде!
  6. Ще один лайфхак простого малювання стрілок - намалювати їх за допомогою тіней, а не підводки. Будь-які огріхи від тіней поправити в рази простіше, тому новачкам краще всього починати саме з цього способу. Такі стрілки виходять м'якшими, візуально - ніби розтушовані і цей м'який ефект багато кому йде.

Також має сенс розібрати основні помилки, пов'язані з малюванням стрілок.

 

  1. Стрілки друкуються. Особливо це актуально, якщо ви малюєте їх підведенням-фломастером на "голих" століттях. Щоб такого не відбувалося і щоб стрілки виходили у вас максимально стійкими, ми дуже радимо вам готувати їх: наносити попередньо праймер і тіні. Хоча б нюдовие. А краще - нюдовие і трохи темніші в складці верхньої повіки. Для більш красивою скульптури очі. Таким чином, за допомогою пудровий текстури тіней, повіки будуть, буквально, знежирені і підводка НЕ ​​буде друкуватися і змащувати.
  2. Тремтить рука: що робити? Це - одна з найбільш поширених проблем при малюванні стрілок. В цьому випадку дуже важливо знайти опору для кисті руки. Спирайтеся, наприклад, на щоку пензлем, ліктем - на стіл. Таким чином, руху будуть будуть більш чіткими, а самі стрілки - більш рівними.
  3. Стрілки не йдуть зовсім: чи варто впадати у відчай? Абсолютно точно не варто впадати у відчай. Якщо ви думаєте, що стрілки вам не підходять, то найімовірніше, ви ще не знайшли "свою" форму. У цьому випадку важливо поекспериментувати з формою, насиченістю і кольором. Спробуйте малювати стрілки тінями, а не підведенням. Фломастером, а не олівцем. Темно-коричневими, а не вугільно-чорними. Тонкими, а не широкими. Рівними, а не зі зламом. Рано чи пізно, ви прийдете до тієї самої, саме вашої формулою, яка підкреслить красу ваших очей.