Гарні, доглянуті нігті та руки – маст-хев для будь-якої дівчини. Однозначно, ваш манікюр завжди має бути в повному порядку. Сьогодні існує безліч способів привести свої руки в порядок. Хтось вважає за краще робити це в салонах краси, хтось довіряє лише собі. Важливо розуміти, що хороший манікюр - це не тільки й не так гарно нафарбовані нігті. Це - правильна обробка нігтів, видалення чи пом'якшення кутикули. І, в цілому, сьогодні існує 4 види манікюру – обрізний, європейський, апаратний та комбінований, який може поєднувати у собі елементи всіх варіантів. Найбільш популярними залишаються, звичайно ж, обрізний та європейський. І в цій статті ми хотіли б розібратися про плюси і мінуси таких видів манікюру, а також з тим, який же манікюр краще і безпечніше робити.

 

Обрізний манікюр: що таке?


Цей вид манікюру найчастіше пропонують у салонах краси. Він передбачає надання форми нігтям за допомогою пилочки, нанесення гелю для кутикули, розпарювання рук у спеціальній ванночці та обрізання кутикули – в останній дії і полягає основна відмінність класичного манікюру від європейського. Важливо: такий манікюр ні в якому разі не варто робити тим, хто має капіляри, розташовані близько до шкіри. Яким би акуратним був майстер, дуже велика ймовірність поранитися. Це і сам манікюр зіпсує, і неприємно, і гоїтися буде ще з тиждень, доставляючи постійний дискомфорт.

Пам'ятайте, що при такій процедурі інструменти необхідно стерилізувати. Також необхідно ретельно мити руки або обробляти їх дезінфікуючим засобом. І загалом, обрізний манікюр сьогодні вважається дещо застарілим. Так, перший тиждень ваші нігті і руки в цілому будуть виглядати приголомшливо, але якщо майстер не дуже кваліфікований, то його помилки будуть помітні.

 

Плюси обрізного манікюру:

 1. Всі інструменти для обрізного манікюру досить доступні, їх можна за цілком адекватні гроші купити в спеціалізованому магазині і приносити в салон із собою, якщо ви переживаєте про стерильність процедури і не довіряєте персоналу, або тим способом дезінфекції, які представлені в салоні. Так ви можете бути повністю впевнені в безпеці манікюру, а також ваші персональні ножиці та щипчики завжди будуть залишатися ультрагострими.
 2. Цей спосіб не вимагає дорогого обладнання, тому собівартість обрізного манікюру менша, ніж у апаратного, і сама послуга коштує дешевше.

 

Мінуси обрізного манікюру: які вони?

 1. Кутикула стає жорсткішим і відростає набагато швидше, ніж у випадку з іншими варіантами манікюру.
 2. Велика ймовірність травмування шкіри та нігтьової пластини. Тому так важливо знайти справді хорошого майстра, якщо ви хочете робити обрізний манікюр.
 3. Існує думка, що кутикула необхідна для захисту нігтя, а отже, обрізати її зовсім не потрібно.

 

Європейський манікюр: що таке?


Це той вид манікюру, коли використовується максимум різних доглядових засобів. Такий манікюр майже цілком безпечний. Він абсолютно атравматичний. Форму нігтям надають за допомогою пилки. Потім за допомогою спеціального складу розм'якшують кутикулу, а потім видаляють її апельсиновою або ватною паличкою: таким чином, при європейському манікюрі обрізати кутикулу не доводиться. Крім того, робиться масаж рук, нігті ретельно поліруються і красиво блищать навіть без лакового покриття.

 

Плюси європейського манікюру: якими вони є?

 1. Такий манікюр безпечний для кутикули та нігтьової пластини. Він поєднує у собі максимум догляду.
 2. Кутикула відростає набагато повільніше. Але для цього, спочатку, процедуру необхідно робити часто.
 3. Нігтьова пластина не псується при видаленні кутикули. Навпаки, нігті ростуть все міцніше та красивіше.

 

Мінуси європейського манікюру: що треба знати?

 1. Любителькам обрізного манікюру, європейський часто не подобається. Саме за рахунок невіддаленої кутикули.
 2. Його треба робити часто. Цей варіант манікюру не підійде тим, хто вважає за краще прийти раз на три тижні на манікюр з гель-лаком і навіть не згадувати про догляд за нігтями в проміжках між процедурами.
 3. Якщо є задирки або кутикулу просто дуже давно не чіпали і не прибирали, хорошого результату необрізним манікюром не домогтися - на допомогу тут прийдуть лише кусачки, якщо апаратний манікюр вам не подобається.

 

Обрізний манікюр чи європейський: який варіант краще вибрати?


Якщо говорити про безпеку процедури, то європейський манікюр однозначно виграє. Особливо якщо у вас судини розташовані близько до шкіри. Тому, якщо ви регулярно робите манікюр, то найкращим варіантом все ж таки буде європейський. Але якщо ви звикли до ідеальної чистоти манікюру та повної відсутності кутикули, то більш звичним для вас буде обрізне.