Все геніальне - просто, ось і для геніального макіяжу не завжди обов'язково возитися з величезним оберемком косметичних продуктів і різного роду кистей. Сьогодні ми розповімо вам про просте і зовсім геніальному макіяжі, який може повторити кожна дівчина, який піде абсолютно будь-який незалежно від цветотипа і умінь. Отже, поїхали!

Як робити такий простий і ефектний вечірній макіяж?

Відкриємо вам завісу таємниці: цей макіяж - це поєднання легких-прелегкіх смоки і яскравих губ. Чому так? Світлі губи, наприклад, зобов'язують наявність яскравого макіяжу очей, стрілки не завжди доречні, а легка, майже непомітна серпанок тіней і яскраві, акцентні губи - це безпрограшний варіант. Наклеювання вій, пучків, гліттер, блискітки - все це вимагає часу і вправності. А наш варіант - максимальну ефектність при мінімальних витратах косметики, часу і аксесуарів.

Отже, вирівнюємо тон особи: важлива частина абсолютно будь-якого макіяжу. Наносимо тональний крем, растушевиваем, маскуючи недоліки (якщо вони є) коректором, а круги під очима - консілером. Робимо легке контурування і злегка торкаємося "яблучок" щік рум'янами. Не забуваємо про легкий відблиску консілера.

Оформляємо брови - як нам звично, тінями і / або олівцем. Тепер маленька деталь: для додання образу додаткової "драми" злегка зачісуємо брови вгору і фіксуємо за допомогою туші або гелю. Так брови виглядають більш густими і врівноважують яскравий макіяж очей і губ, буквально, гармонізуючи риси обличчя.

Приступаємо до очей. Наносимо праймер, злегка припудрюємо його зверху. Робимо корекцію очей - трохи ширше і інтенсивніше, ніж в денному варіанті, вибудовуючи форму майбутніх смоки. Ідеально зробити це великої пензлем і теплим коричневим відтінком.

Вологим способом наносимо світлі шіммерние тіні, саме це додасть нашим легким смоки сяйво. А поверх шиммера як би "набиваємо" матові тіні. На цьому етапі теж важливо правильно підібрати пару відтінків, інакше є ризик отримати в результаті брудний колір, який навряд чи комусь підійде. Підібрати також можна, попередньо завдавши на руку і оцінивши результат. Важливо саме набивати колір, інакше можна просто зняти нижній шар. Виходить дуже цікавий ефект сяйва, що йде як би зсередини.

Малюємо межреснічного стрілку, профарбовуємо верхній кайал. Фарбуємо вії об'ємною тушшю. Вуаля - очі готові.

Фарбуємо губи. Вибираємо яскраву помаду відповідного вам відтінку - червону, червону, фуксія, можна фіолетовий або винний - то, що сподобається вам в цей день найбільше. Ідеальним варіантом стане темно-червоний відтінок, який красиво підкреслить очі в такому макіяжі.

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Вам знадобиться хороша кисть для тону, краще - дуофібра, кисть для консілера і коректора, кисть для пудри, рум'ян і корекції, звичні вам кисті і щіточки для брів, кисті для очей і, можливо, для губ.

Де можна купити такі кисті?

Якщо ви ще не обзавелися якісним кистями, то саме час це зробити з інтернет-магазином Wobs. Різноманітність форм і розмірів, різних матеріалів, найприємніші ціни, швидка доставка і зручна оплата, індивідуальний підхід до кожного покупця і можливість кожній дівчині знайти саме те, що їй потрібно. З Wobs бути красивою просто!