Мало хто представниці прекрасної статі можуть зібрати всі свої б'юті-інструменти і викинути їх. Адже вони вже стали такими звичними і зручними у використанні. До того ж, далеко не всі можуть виділити пристойну суму, щоб обзавестися відразу усіма новими інструментами.

Для грамотного нанесення макіяжу використовується безліч кистей: кабукі, віялова, кисть для рум'ян, тональної основи і ін. І рано чи пізно настає момент, коли кожна з перерахованих кистей забруднюється і потребує чищення.

Спеціальні засоби

Вже давно на ринку з'явилися спеціальні засоби, які допоможуть очистити ваші інструменти, зберігши, при цьому, їх первісну форму. Ви можете придбати спрей для щоденного очищення, який підходить не тільки для кистей з синтетичними ворсинками, а й для натуральних. Спрей впорається не тільки з видимими забрудненнями, а й з мікробами. Також є шампуні, які також допоможуть вам провести очищення ваших аксесуарів від тіней, тональної основи, хайлайтеров, рум'ян і ін. Такі шампуні дбайливо очистять ворс з натуральних, синтетичних і комбінованих пензликів.

Головні помічники при генеральному чищенні

Щоб полегшити життя любителям макіяжу, на ринок почали надходити різні помічники, за допомогою яких ви без зусиль зможете очистити всі свої аксесуари. До таких помічникам відносяться щітки і килимки. Килимок допоможе зберігати кисті в порядку кожен день. Багато візажисти залишають хороші відгуки про силіконових щітки.

Заощадити час на сушінні кистей допоможе органайзер. Залишивши свої аксесуари в ньому, ви можете приділити час собі.

Що робити зі спонжем?

Його ви можете вимити за допомогою звичайного мила. Бажано використовувати рідке. Змочивши спонж у воді, на нього потрібно видавити трохи мила і акуратно розтерти, поки не утвориться пінка. Після видалення залишків косметичних засобів, його потрібно опустити в воду і якісно промивати, поки не піде піна.

Але, звичайно ж, виробники і тут постаралися, випустивши на ринок спеціальні засоби для очищення спонжа. Вони відмінно видаляють залишки косметики, але на відміну від мила їх набагато простіше відмити від мильної піни. Такі кошти можуть вам допомогти навіть в чищенні фігурних спонжів, з чим звичайне мило може не впоратися.

Чистимо гребінець, гребінь, масажну щітку і брашінг

Незважаючи на те, що видимих ​​забруднень на цих інструментах немає, повірте, що їх поверхня не чистіше, ніж на спонж і кистях. Жир з голови, пил, волосинки - все це постійно осідає на гребінець.

Хорошим помічником для вас в цій справі стане звичайна зубна щітка. З її допомогою ви зможете очистити навіть важкодоступні місця в масажних щітках.

Пластикові аксесуари можна на кілька годин залишити в мильній теплій воді, додавши в неї трохи соди. Якщо гребінець зроблена з натуральних щетинок, то замочувати у воді її категорично не можна. Досить буде пройтися по ній вологою зубною щіткою.