Стрілки - невичерпна тема в макіяжі. Графічні, розтушовані, подвійні, потрійні, межреснічного, намальовані тінями, лайнером-фломастером, гелевою або рідким підведенням, промальовані чітко, як по лінійці або досить недбалі в стилі "я тільки встала з ліжка". Стрілки - це необмежені простір для творчості і сьогодні ми поговоримо про такий вид, як подвійні стрілки.

Що з себе представляють подвійні стрілки?

Подвійні стрілки - це стрілки намальовані двома відтінками підводки - один, найчастіше, традиційно - чорний, інший - більш цікавий. Малювати такі стрілки - гранично просто. Як чорної підводки краще вибрати гелеву і доповнити її своєю тоненькою скошеної пензлем зі штучного ворсу, а в якості кольоровий - можна також використовувати гелеву (кисть потрібна друга, чиста), а можна малювати тінями або рідким підведенням. Вибирайте зручний для вас варіант.

Отже, для початку готуємо "полотно". Стандартна рутина: наносимо тональну основу, вирівнюємо почервоніння і круги під очима консилером, закріплюємо результат фінішної пудрою, робимо корекцію особи, оформляємо брови і злегка торкаємося щік пензлем з рум'янами. Далі ми наносимо на всю повіку праймер, добре розподіляємо пальцями. Закріплюємо прамер світло-бежевими, нюдовимі тіням. Оформляємо складку верхньої повіки за допомогою нейтральних, таупових тіней.

Далі ми набираємо на кисть кольоровий відтінок підводки і малюємо досить широку стрілку - приблизно в третину століття, а для сміливих можна прямо в половину. Хвостик стрілки повинен бути досить гострим і довгим, у внутрішнього кута ока вона повинна бути максимально тонкої, а до зовнішнього - потовщуватись. Після того, як ми виконали кольорову стрілку, прорисовуємо межреснічного - чорним олівцем, а також опрацьовуємо верхній кайал.

Набираємо на кисть чорну повідця і починаємо вести лінію максимально впритул до вій, повторюючи обриси першої стрілки. За фактом, наша стрілка повинна "лягти" поверх першої і бути менше її в 2-3 рази. Вибирайте розмір, який підходить саме вам. Обов'язково підкресліть кордон першої стрілки знизу - з боку хвостика.

Якого кольору вибрати другу підводку?

Вибирайте в залежності від вашої сміливості, ваших уподобань, вашого кольоротипу і контрастності. Зеленооким добре підуть фіолетові і винні відтінки, блакитнооким - сірі, сині, карооким - зелені і жовті. Ви можете використовувати більш складні золоті або бронзові відтінки, до слова, металлики дуже добре виглядають в подвійних стрілках. Головне, щоб підводка добре наносилася і стрілки з нею виходили дійсно гарними.

Губи в такому макіяжі краще залишити нейтральними, а можна використовувати акцент у схожій тональності. Правда, радимо вам використовувати не помаду, а блиск. І опрацювати необхідні ділянки хайлайтер.

Які кисті потрібні для такого макіяжу?

Нам знадобляться, крім нашого стандартного арсеналу кистей для особи, рум'ян, брів і губ, плоска кисть для нанесення тіней з натурального ворсу, велика кисть для розтушовування тіней, також з натурального ворсу, а також дві скошених, плоских, тоненьких кисті зі штучного ворсу - для чорної і для кольорової підводки. Саме такий "тандем" спрацює найкраще.

Де можна купити такі кисті?

Всі ці кисті і багато іншого, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs. Широкий асортимент, максимально приємні ціни, висока якість кожного продукту, швидка доставка і зручна оплата - бути красивою з Вобс максимально просто!