Макіяж - це справжня палочка-виручалочка, яку так необачно недооцінюють багато дівчат. Насправді, правильно підібраний і правильно накладений макіяж дозволяє зробити з практично будь-якої дівчини, справжнісіньку королеву краси. Він дозволяє приховати акне, нерівний рельєф шкіри, відкоригувати риси обличчя і, навіть зробити даму набагато молодше, візуально, ніж вона є насправді. Анти-ейдж - це мало не найпопулярніше в макіяжі напрямок і сьогодні ми б хотіли поговорити саме про нього. І, зокрема про те, як же правильно приховати зморшки в макіяжі.

Як правильно приховати в макіяжі зморшки? Головні секрети

Почати антивікової макіяж варто, безумовно, з догляду. На добре зволожену шкіру, будь-які засоби ляжуть більш гладко, а також не будуть підкреслювати вже наявні зморшки. Очистіть шкіру, протріть її тоніком, потім - нанесіть зволожуючу сироватку і зволожуючий крем.

Потім, за допомогою пальців, нанесіть легкий світловідбиваючий праймер. І вже після цього, ми переходимо до тональної основі.

Якщо ваша мета - приховати під макіяжем зморшки, то матову тональну основу з оксамитовим фінішем краще не брати. Тим більше, не варто брати самофіксуються тональні креми. Більше підійде крем з легким ефектом сяйва. За рахунок світловідбивання він зробить зморшки менш помітними: такі кошти як би розсіюють світло і створюють справжнісінький ефект блюра і фотошопа. Шкіра в цілому буде виглядати свіже, а тому молодше. Наносите такі кошти найкраще або пальцями або вологим спонжем: щоб шар був максимально тонким. Занадто товсті шари тонального засобу, як правило, навпаки скочуються в зморшках і ефект виходить не найкрасивішим.

Не забувайте про зону навколо очей. Відкоректуйте її светоотражающим консілером.

Пудра - це дуже важливий продукт в антивіковому макіяжі. Справа в тому, що багато жінок цього продукту побоюються, в зв'язку з тим, що ще кілька років тому, на ринку були поширені виключно матирующие пудри: дуже сухі, що сушать шкіру, що збираються в зморшках. Сьогодні ж, цей продукт дозволяє навпроти згладити рельєф. Але тільки тоді, коли мова про легку, сатиновою, напівпрозорої пудрі. Рекомендуємо вам брати відтінок пудри на півтону світліше вашого тонального крему.

Правильно підібрана форма брів здатна створити ліфтинг ефект не менше відчутний, ніж підтяжка обличчя. Важливо, щоб "хвостики" брів не були надто сильно опущені: в іншому випадку, вираз обличчя вийде занадто похмурим. "Хвостики" брів, в ідеалі, повинні бути як би спрямовані до скронь. Не забувайте про крапельку хайлайтера на подбровного просторі.

Anti-age в макіяжі очей - це відсутність різких ліній, надлишкового блиску, сильного затемнення. Візажисти також не радять підкреслювати нижню повіку, щоб не «тягнути» куточки очей вниз (це додає віку). А ще, утримайтеся від занадто яскравих, графічних чорних підводок. Це - прийом в макіяжі, який красиво і ефектно виглядає на юних обличчях. А для маскування зморшок ідеально підійдуть розтушовані стрілка. Попрацюйте з війковим контуром нагорі. Створіть легкий серпанок уздовж лінії росту верхніх вій, растушевав олівцем контур, і завершите макіяж нанесенням туші.

Роблячи акцент на губи, приділіть увагу чіткості контура. Прорисуйте його олівцем (хоча б нюдовим) і тільки потім наносите колір. Відмовтеся від матового фінішу, який часто підкреслює складки шкіри, на користь вологого сяйва. До речі, насичених кольорів можна не боятися: вони, як правило, освіжають образ і тому омолоджують. У певному віці, яскраві помади дійсно починають виглядати освіжаюче і, чим соковитіше, тим краще.

Стійкість макіяжу - це дуже важливо. Стійкий макіяж дозволяє приховати зморшки в рази ефективніше, ніж легкий, як мінімум, тому, що оне НЕ буде скочуватися в тих самих складках. Найкраще використовувати праймери для стійкості. Багато нехтують цим продуктом - не бачать сенсу додавати ще один шар після засобів догляду. До того ж і стійкість мейкапу можна надати іншим способом - за допомогою спрею-фіксатора. Але в антивіковому макіяжі це засіб зайвим не буде. А ще, на стійкість дуже добре працює класична термальна вода, розпорошена легким хмарою.