Бронзер - це той елемент косметички, який любительки макіяжу часто ігнорують. Але в кейсах професійних візажистів він присутній обов'язково. Цей продукт здатний на багато що: з його допомогою можна зробити легкий контурінг, він дозволяє розтушувати навіть самі "складні" тіні, будучи як би проміжним відтінком, саме бронзер дозволяє як би зробити особа більш відпочив, засмаглим, зробити тон обличчя більш теплим.

Бронзер дійсно може багато чого: пара помахів пензлем під вилицями - і прощайте, пухкі щічки; трохи на спинку носа і лоб - і здрастуй, шкіра красивого відтінку золотистого засмаги. Заманливо, чи не так? Але при цьому, бронзер - це все-таки складний продукт і через незнання можна напортачить досить серйозно.

Які бувають бронзери?

Текстура бронзера може бути різною - і кремовою, і рідкої, і сухий. Кремові і рідкі засоби при нанесенні вимагають певної вправності. Їх потрібно наносити за допомогою спонжа, б'юті-блендера або скошеної кисті і ретельно розтушовувати, щоб не отримати ефект «брудного» особи.

А ще, дуже важливо правильно підібрати відтінок бронзера. На відміну від скульптора, такий продукт завжди має теплим подтоном: це і логічно, адже він покликаний додавати особі відтінок засмаги. Але варто уникати рудого подтона або червонуватого. Шукайте ті бронзери, що дійсно мають той самий натуральний відтінок засмаглої шкіри.

Звичайно ж, бронзери важливо вміти використовувати правильно. І для нього точно буде потрібно правильна кисть.

Як правильно підібрати кисть для бронзера?

Важливо: кисть для бронзера дійсно необхідна. Якщо кремові рум'яна або хайлайтер можна нанести і розтушувати просто пальцями, то з бронзерів цей номер точно не пройде.

При виборі кисті в першу чергу звертайте увагу на ворс. Натуральні щетинки дозволять отримати легке покриття, оскільки вони частково вбирають засіб і віддають його поступово. Кисті з синтетичного ворсу не затримують пудровую текстуру і практично цілком переносять її на шкіру, тобто макіяж вийде більш інтенсивним, і можуть виникнути труднощі з розтушовуванням.

Але в цілому, головне правило наступне - для кремових і рідких бронзеров ми використовуємо кисті з синтетичного ворсу, для сухих, пудрових, - з натурального.

По-друге, дивіться на розмір. Маленькі і щільні кисті погано справляються з рівномірним розподілом коштів. Тому важливо наносити бронзери саме великий і пухнастим пензлем. Це гарантує природний результат, а саме - легкий красивий відтінок засмаги. Цілком може підійти кисть для рум'ян - скошеної форми. Але як правило, найкраще підходять кисті з заокругленим ворсом (досить великі, для легкого нанесення і розтушовування), або ж ті, що мають формою факела. Майте на увазі, що другий варіант буде наносити бронзери більш щільно. Якщо ви маєте справу з кремовим бронзерів, то цілком вдало підійде кисть-дуофібра - трохи менше за розміром, ніж та, що ви використовуєте для нанесення і розтушовування тональних засобів.

Як правильно користуватися бронзерів?

Тут є цілком чіткий алгоритм.

  1. Для початку підготуйте шкіру. Нанесіть на неї ваш звичний зволожуючий крем і дайте засобу вбратися. Зволожена шкіра - запорука природного макіяжу.
  2. Вирівняйте тон за допомогою легкого флюидного тонального засобу.
  3. Точкові недосконалості шкіри замаскуйте консилером. Це важливо зробити, адже інакше бронзер підкреслить наявні недоліки. Припудрите консилер і тон, якщо ви використовуєте пудровий бронзер: це допоможе вам розтушувати, в подальшому, засіб без плям і лисин.
  4. Потім приступайте до нанесення бронзера. Наберіть продукт на кисть і струсіть з неї надлишки, щоб покриття вийшло легким. Радимо вам першу частину продукту змахнути на тильній стороні руки. У нас повинен бути натяк на колір, а не мазок, який буде надзвичайно складно розтушувати надалі.
  5. Якщо ж ви любите рідкі бронзери, то наносите засіб відразу на тональну основу і починайте розтушовувати синтетичної пензлем. Нанесіть засіб мікродозами - адже завжди легше додати, ніж прибрати надлишки.
  6. Бронзерів ми малюємо як би цифру 3 на обличчі. Наносимо його на бічні поверхні чола, трохи на вилиці і під вилиці, трохи на підборіддя. Найкраще підходять місця, які швидше за все загоряють: так бронзер виглядає максимально природно. Бічні поверхні чола, вилиці, підборіддя, "спинка" носа - як варіант. Залишки можна змахнути на шию, щоб оттенкок шкіри обличчя і шиї не відрізнявся.
  7. Також бронзерів можна користуватися для пом'якшення розтушовування в макіяжі очей. Та й в цілому, для використання в якості тіней він прекрасно підходить. І звичайно, світлі бронзери можна використовувати в якості рум'ян або легкого контурінга.

Якісні кисті для бронзера: де можна купити?

Якщо ви шукаєте якісні кисті, то ви без проблем знайдете їх - в асортименті інтернет-магазину Wobs. Висока якість, демократичні ціни і великий вибір - у нас!