Різноманітність сьогоднішнього ринку декоративної косметики просто вражає уяву: тут тобі і тональні засоби в губах-кушон, різні варіації на тему кольорової туші, тіні всіх текстур і відтінків, безліч цікавих засобів для губ для створення красивого омбре, або ж навпаки - чіткого, окресленого контура . Марки представляють нам райдужні хайлайтери, помади, що реагують на індивідуальний pH шкіри губ і проявляються власним, особливим відтінкам, а також величезна кількість інших "іграшок". На цьому тлі досить цікаві кремові продукти, зокрема, кремові тіні і кремові рум'яна.

Це - прекрасні косметичні засоби для тих, хто цінує свій час, хоче фарбуватися швидко і красиво, отримувати стійкий результат, який, крім цього - максимально натуральний. Дійсно, кремові засоби, на відміну від сухих, буквально зливаються з шкірою, а не лежать на поверхні, що виглядає, безумовно, дуже красиво. Як правильно наносити кремові текстури - рум'яна і тіні? Які кисті потрібні для кремових рум'ян і тіней?

Кремові рум'яна і тіні: як правильно наносити

Кремові рум'яна, також як і кремові хайлайтери, бронзери і скульптори, можна наносити просто пальцями. Важливо робити це не на "голу" шкіру, а на підготовлений "полотно" - тональну основу, так кремове засіб розподілиться легше і буде виглядати гарніше. Пудру до рум'ян наносити не потрібно, засіб візьметься плямами, закріплюємо тільки після. Наносити кремові рум'яна можна просто пальцями, растушевивая краплю на "яблучка" щік. Схема нанесення - звична, така ж, як і для класичних, пудрових рум'ян. При бажанні, можна нашарувати, як би забиваючи пігмент пальцями.

З кремовими тінями справа йде також дуже просто: можна наносити їх пальцями. Причому використовуємо для цього не вказівний палець, а безіменний: дотик безіменним пальцем виходить менше, натискання - менш інтенсивним, особливо - при розтушовуванні, в результаті, ніжна шкіра повік розтягується набагато менше. Наносимо тіні спочатку в середину століття, потім відразу ж растушевиваем колір в складку., При бажанні -наносім трохи ще і на нижню повіку. Після цього можна доповнити макіяж за бажанням сухими тінями або ж кремовими, іншого відтінку і нафарбувати вії тушшю. Працювати з кремовими тінями необхідно максимально швидко: вони досить швидко застигають, але при цьому радують відмінною стійкістю навіть без використання спеціального праймера. Для максимальної стійкості, радимо припудрити повіку перед нанесенням кремових тіней. А ще ними можна малювати відмінні стрілки.

Кисті для кремових тіней і рум'ян: які варто вибрати

Природно, як і для будь-яких кремових текстур, необхідно вибирати кисті з синтетичним ворсом. Для кремових рум'ян підійдуть плоскі синтетичні кисті з рівним зрізом: їх же можна використовувати для нанесення кремових хайлайтеров, бронзеров, і скульпторів. Дуже добре підходять для розтушовування кремових рум'ян спонжі - їх необхідно злегка намочити і віджати перед використанням. Чудове рішення для кремових рум'ян - це кисті-дуофібри з плоским зрізом і комбінованим ворсом. Вони дозволяють, буквально, відполірувати шкіру, вони завдають кремові рум'яна дуже рівно і красиво, ними також можна наносити і інші кремові текстури для особи, будь то хайлайтери або бронзери.

Для кремових тіней, необхідно також вибирати кисті з синтетичним ворсом. Краще мати відразу кілька форм - плоску синтетичну побільше, плоску синтетичну поменше, а також варіант середнього розміру. Не забувайте, що за допомогою кремових тіней можна малювати красиві стрілки, тому запасіться кистями з синтетичного ворсу для тонких ліній, а також тонкими, скошеними. Для розтушовування добре підійдуть синтетичні "барила" злегка загостреною форми.

Кисті для кремових тіней і рум'ян: де купити

Відповідні кисті для цих косметичних продуктів, ви можете без зусиль знайти в асортименті інтернет-магазину аксесуарів для макіяжу Wobs. Висока якість, демократичні ціни, візуальна естетика і дійсно великий вибір: з Wobs легко бути красивою завжди і кожен день - найрізноманітніші кисті для самих різних макіяжів!