Яке б чудове вбрання ви не купили для вечірки, ваш образ не буде завершеним без яскравого макіяжу. Як виділити себе з натовпу та надати своєму образу сяйва? З цим вам допоможуть впоратися блискітки. Використовувати їх можна на очі, губи і навіть на шкіру (область навколо гла). Звичайно, використовувати такий макіяж вдень краще не варто, ви виглядатимете дуже безглуздо. Зате ввечері ви будете виглядати з ним просто чарівно!

Різновиди блискіток для макіяжу


Для початку потрібно розібратися, якими бувають блискітки для макіяжу:

  • Шіммер. З ним стикалася абсолютно кожна дівчина, яка користується косметикою. Це блискітки дрібного помелу, які виробники часто додають у тіні, блиски для губ, у хайлайтери і навіть у рум'яна.
  • Глітер. До цієї категорії відносяться блискітки не тільки дрібні. Вони можуть бути будь-якого розміру, будь-якої форми та будь-яких кольорів. Ще зовсім недавно гліттер використовувався лише для створення сценічних образів. Але вже сьогодні його активно використовують звичайні дівчата, котрі хочуть створити яскравий вечірній мейк. У свою чергу, гліттер буває рідким і сухим. Для того щоб сухі блискітки трималися на шкірі, їх необхідно нанести на спеціальну клейку основу. Рідкий глітер не вимагає додаткових продуктів для нанесення.

Багато фахівців рекомендують наносити і шиммер, і гліттер на базу під тіні або на основу під макіяж. Так вони триматимуться довше і виглядатимуть яскравіше.

 

Застосування шиммера у макіяжі очей


Щоб отримати гармонійний образ, в якому ви підкреслите всі свої переваги, необхідно ознайомитись з деякими правилами застосування шиммера у створенні макіяжу. Спочатку необхідно зрозуміти, чи є у вас інструмент, який здатний нанести продукт на шкіру і рівномірно його розподілити. Якщо такого інструменту у вас немає, ви можете придбати його на нашому сайті. Якщо ви вже придбали такий пензель, пам'ятайте, що не потрібно на нього занадто тиснути. Це створить враження, що макіяж створений не акуратно, а блиск на шкірі з'явився завдяки використанню шиммера, а через шкірного сала.

Найчастіше шиммерні продукти наносяться на область вилиць, середину підборіддя та чола, на виїмку над верхньою губою та на кінчик носа.

 

Основи макіяжу із застосуванням гліттера


Як згадувалося вище, гліттер буває сухим і гелевим. Щоб нанести розсипчастий продукт на шкіру, необхідно попередньо підготувати поверхню. Як основа краще використовувати спеціальні клейкі бази. Якщо у вас немає, ви можете замінити її базою під тіні або дюралайтом. Також важливо мати широку плоску кисть із натурального воску. Для нанесення кремоподібної текстури вам знадобиться синтетична широка плоска кисть. Не розтушовуйте засіб. Фахівці рекомендують наносити його рухами, ніби ви намагаєтеся вбити його в шкіру.

Гліттер обсипається у процесі його використання. Тому намагайтеся його наносити до того, як завдасте тону.

 

Макіяж з великим декором


Оскільки ви збираєтеся на вечірку, не бійтеся експериментувати. Створивши арт-макіяж з великим декором, ви точно не залишитеся поза увагою. Для створення такого образу вам знадобиться спеціальний клей. Оскільки великі елементи нічого очікувати триматися з урахуванням під тіні. Якщо у вашій шухляді завалявся клей для вій - саме час його використовувати!

Не бійтеся експериментувати. Адже новий 2021 рік - це ера, коли можна дозволити в макіяжі абсолютно все!