Русявий колір волосся складніше, ніж здається. Той, хто придумав йому образливу характеристику «мишачий», явно сповідував принцип «зовнішність - не головне». Як правило, саме русявий відтінок волосся дівчини прагнуть вже в юному віці зафарбувати блондом або шоколадними відтінками. Насправді в русом намішано безліч різних відтінків, від бежа до темного графітового. Різновидів русявого кольору волосся досить багато. І, насправді, після багаторічного перебування в блонді, або ж в шоколадних відтінках, дівчата, часто, прагнуть повернути саме свій натуральний відтінок волосся. По-перше, натуральність зараз надзвичайно цінується, по-друге, чистий русявий колір волосся зустрічається досить рідко.

Чого немає зовсім, так це теплого пігменту: червоного, жовтого або оранжевого. Вони дісталися дівчатам з рудим, каштановим і золотими локонами. Для русявого ж найголовніше - підкреслити холодну природу свого кольору волосся, щоб ні у кого не виникло бажання порівняти їх з сірими мишками. Насправді, саме грамотний макіяж на русявий дівчат виглядає максимально вишукано та елегантно. Як підкреслити красу? За допомогою правильних відтінків декоративної косметики.

Макіяж для русявий дівчат: основні особливості

В першу чергу, дуже важливо підібрати правильний відтінок тонального засобу. Як правило, у власниць русявого кольору волосся холодний тон шкіри: від алебастрового і айвори до бісквітного з розовінкой. Найкраще брати тональні засоби з нейтральним або холодним подтоном.

Така шкіра, як правило досить тонка, судини розташовані близько до поверхні епідермісу, а значить, обличчя червоніє від найменшого впливу, будь то холодний вітер або комплімент. Безумовно, ви можете і заощадити на румянах, але все ж краще перекривати цю особливість тоном. Щоб приховати цю особливість, при цьому, не перевантаживши макіяж для русявих, використовуйте тональні основи з легкої або середньої щільністю покриття в бежево-жовтій гамі. Можна використовувати легкі ВВ і СС креми, а також кушон на кожен день. А маскування локальних нюансів довірте коректора в аналогічній гамі. В цілому, це правило підходить для будь-якого макіяжу, замість того, щоб накладати третій шар тону на все обличчя, просто нанесіть один шар тональної основи, а локальні недоліки подкорректируйте за допомогою пігментованого коректора в тон тональної основі.

Бронзери на блідолицих навіюють думки про плями бруду, а не про красивий загар. На жаль, абсолютна більшість бронзеров мають теплий подтон, тому використовувати їх русявим дівчатам варто тільки в теплу пору року, коли шкіра обличчя набуває легкий загар. Для контурирования використовуйте холодні скульптори (але не переборщіть з синім пігментом, щоб засіб не виглядало як синець на обличчі), а для ефекту легкого рум'янцю на обличчі найкраще брати холодні рожеві або навіть бузкові рум'яна. Захоплюватися Хайлайтер не варто, але якщо дуже хочеться, то беріть перлинні або злегка рожеві відтінки.

Оформлення брів для русявий дівчат надзвичайно важливо. Саме брови надають обличчю характер, при цьому, важливо обійтися без модної театральності, брови не повинні бути ні занадто широкими, ні занадто вузькими. Найкраще, звичайно ж, просто злегка підкоригувати свою природну форму. Для цього ви можете використовувати помади для брів, маркери, щоб намалювати волоски, а також тіні і гелі для брів. Вибір відтінку тут дуже важливий, він неодмінно повинен бути холодним, а за насиченістю, стовідсотково збігатися з відтінком вашого волосся, він може бути трохи світліше, але ні в якому разі не темніше, це сильно огрубляет зовнішність. Найчастіше підходять відтінки коштів для брів під назвою taupe.

Для губ використовуйте холодні помади і блиски. Підійдуть рубінові червоні, холодні рожеві або бузкові, відтінки фуксії, непогано виглядатимуть рожево бежеві. А ось від персикових, коралових і лососевих, оранжево червоних, варто відмовитися.

Макіяж очей також варто робити в холодній гамі. Відмінно підійдуть сірі тіні, лілові, бузкові, рожеві, відтінки mauve і taupe, класична бежево коричнева гамма буде хороша. Від модних червоних і рудих кольорів варто відмовитися. Підведення краще брати не насичену чорну, а темну сіру.