Макіяж можна класифікувати не тільки за відтінками, в яких він виконується, але ще і по структурам, а також методикам виконання. Сьогодні ми розповімо вам, в чому полягає специфіка макіяжу для сухої шкіри і як правильно його робити.

Макіяж для сухої шкіри: як робити правильно

Суха шкіра досить примхлива і далеко не всякі косметичні засоби їй добре підійдуть. Мода на матову шкіру не пройшла даром: косметичний ринок пропонує величезну кількість матирующих косметичних засобів, але вони сухій шкірі не підходять категорично і можуть висушити її додатково до стану пергаментного паперу - це нам абсолютно ні до чого. Більш того, для сухої шкіри категорично не можна використовувати пудри соло, без кремової основи, так і в цілому, пудри потрібні для сухої шкіри в принципі рідко. Зволоження і ще раз зволоження - ось на чому має базуватися такий макіяж.

Починати макіяж для сухої шкіри варто, в обов'язковому порядку, з догляду: очищаємо шкіру відповідним вам засобом, тонізуємо, наносимо зволожуючу сироватку (серум) і тільки потім крем. Даємо засобів вбратися протягом п'яти-семи хвилин, після чого можемо приступати безпосередньо до макіяжу.

Хороший спосіб додаткового зволоження - це використання сяючого праймера під макіяж. Вони володіють хорошими додатковими зволожуючими властивостями і полегшують нанесення тонального кошти в подальшому. Праймер найкраще розподілити по обличчю рівномірним шаром, пальцями. Після чого наносимо зволожуючий тональний засіб. Важливо вибрати напівпрозоре доглядає покриття: воно не перекриє сяйво праймера, нейтралізує сухість візуально, а також не створить ефекту маски. Тональний засіб найкраще наносити пензлем-дуофіброй зворотно-поступальними рухами. Для сухої шкіри краще всього підходить кремова корекція і кремові рум'яна, тому за допомогою ще однієї дуофібри наносимо під вилиці кремове контуріруются засіб, растушевиваем, знімаємо трохи кольору на бічних поверхнях чола. Зону навколо очей коригуємо за допомогою світлоповертального, доглядає консілера. Акцент тут варто зробити нема на маскування, а догляд: занадто щільний консилер, в результаті, просто скачається і висушить шкіру навколо очей. На вилиці, "галочку" над верхньою губою, "спинку носа", а також під брову наносимо кремовий хайлайтер. Після чого растушевиваем на "яблучка" щік кремові рум'яна. До слова, через брак кремових рум'ян, можна експериментувати з використанням в цій якості помади, яку ви плануєте використовувати в цьому макіяжі в подальшому. Якщо колір рум'ян для вас занадто яскравий - змішайте його з тональним засобом прямо на руці, використовуючи тильну сторону долоні в якості своєрідної палітри. Наносити кремові рум'яна краще також за допомогою кисті з подвійним ворсом - дуофібриhttps://wobs.ua/w5223/. Далі, злегка проходимся по всьому обличчю великої пензлем з транспарентной, прозорою пудрою: ідеально підійде та, що має ефект легкого расфокусе - такі пудри зараз неймовірно популярні.

Брови можна оформляти звичним способом і звичними продуктами і кистями. Для губ радимо використовувати напівпрозорі помади, так звані бальзамно - вони добре доглядають за губами і надають їм красивий, соковитий відтінок.

Ультрастойкіе тіні для очей краще не використовувати. Радимо вам вибирати праймери з позначкою anti-age, навіть якщо такий ефект вам ще не покладено за віком, то варто врахувати, що саме такі праймери найменш сушать ніжну шкіру повік. Можна використовувати кремові тіні: вони легко розподіляються і растушевиватся. Суху шкіру повік небажано перевантажувати макіяжем, але в цілому, очі ви можете нафарбувати на свій розсуд.

Таким чином, вкрай важливо в макіяжі для сухої шкіри використовувати максимум зволожуючих декоративних продуктів, зовсім не використовувати матуючі або висушують - наприклад, праймери для ультрастойкого макіяжу повік і обличчя, в кінці можна закріпити макіяж термальною водою - вона надасть тонізуючу, зволожуючу дію.

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Вам знадобляться кисті для тонального засобу, для кремових рум'ян і кремового контурінга, велика, пухнаста кисть для пудри з натурального ворсу, якісна кисть для консілера, кисті для брів, а також необхідні кисті для макіяжу очей.

Де можна купити хороші кисті?

Якісні кисті ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs! Приємні ціни, незмінно високу якість, чудовий асортимент - все для того, щоб ви могли робити дійсно гарний макіяж - завжди і кожен день!