Жирна шкіра - це далеко не так страшно, як може здатися на перший погляд. По-перше, саме такий тип шкіри найбільш довго зберігає молодість, хороший тургор, природно виробляється себум - природний бар'єр від зморшок. По-друге, сучасний косметичний ринок надає масу можливостей для вирішення різних проблем жирної шкіри, з якими стикаються дівчата - сьогодні впоратися можна і з акне, і з жирним блиском, і з іншими проблемами. Само собою, крім косметологічних і космецевтических коштів, на допомогу приходить макіяж. Макіяж для жирної шкіри, в першу чергу, дозволяє замаскувати акне (якщо є), приховати жирний блиск, а також забезпечити шкірі додатковий догляд. Так що, спробуємо розібратися, як же правильно робити такий мейк.

Макіяж для жирної шкіри: як робити його правильно

Правильний макіяж для жирної шкіри - це oil-free косметика, це максимум матирования, це - матирующие серветки в косметичці. Само собою, потрібно підключити всі навички непомітною маскування, якщо жирна шкіра принесла "плоди" у вигляді висипів, акне і пост-акне.

  • Правильний догляд - це дуже важливий елемент макіяжу для жирної шкіри. Підготовку до мейк почніть з умовно гелем по типу шкіру, обробки шкіри лосьйоном або тоніком, а також зволожуючого крему. Зволожуючий крем - це дуже важливо, адже якщо шкіру постійно наносити матове покриття, то вона буде виділяти ще більше себума, а отже - ставати ще більш жирної, виходить справжній замкнутий круг. Так що дуже важливо зволожувати навіть жирну шкіру, щоб вона не перетворилася в зневоднених, поєднавши себе всі проблеми сухої і жирної шкіри одночасно: нам таке точно не потрібно.
  • Уже в самому макіяжі варто використовувати досить стійкі, матирующие, але при цьому м'які засоби: так, це досить складно. Мейк варто почати з праймера: нанесіть зволожуючий праймер пальцями на все обличчя. Потім ми переходимо до тональної основі: краще, якщо вона також буде матирующей. Якщо явних недоліків не потрібно приховувати, спробуйте легкі oil-free флюїди з маскуванням від легкої до середньої, якщо недоліки приховати потрібно, спробуйте покриваності крем-пудру і наносите її пензлем-дуофіброй від центру до периферії, добре розтушовувавши, особливо на кордоні з шиєю . Зону навколо очей додатково коригуємо консілером. Якщо є якісь явні недосконалості, їх можна точково приховати коректором.
  • Матирующая пудра - справжній маст-хев для жирної шкіри. Її ми наносимо тонким шаром на все обличчя і обов'язково кладемо в косметичку - щоб поправляти макіяж протягом дня. Наносити варто добре набитою пензлем для пудри з натурального ворсу.
  • Кремові текстури - не найкращий варіант макіяжу для жирної шкіри. На жаль, вони можуть не відрізнятися високою стійкістю і якщо через надмірне природного виділення себума трохи "попливе" тон, то кремові рум'яна, коректор та хайлайтер - теж. Користуватися краще все-так сухими, пудровим варіантами.
  • База під тіні - наше все. Обов'язково наносите її перед макіяжем очей, припудрюйте і вже після наносите тіні.
  • Надлишок хайлайтера - це точно не кращий варіант макіяжу для жирної шкіри. Жирна шкіра "сяє" сама - найчастіше додаткова опція у вигляді хайлайтера їй не потрібна. При бажанні можна додати трохи хайлайтера без великих блискіток на вилиці і у внутрішні куточки очей.
  • Стійкі матові помади дуже непогано виглядають в макіяжах для жирної шкіри.
  • Постарайтеся не накладати занадто багато шарів макіяжу. Багато дівчат грішать таким, але це може створити флер якоїсь неохайності.
  • Якісні кисті - наше все, саме вони дозволяють створити красивий і стійкий макіяж навіть тим, хто ще не "набив" руку.
  • Якщо ви - володарка жирної шкіри і вам потрібно зробити максимально стійкий макіяж для заходу або будь-якого важливого події, то скористайтеся спеціальним спреєм-фіксатором макіяжу - він дозволить мейк триматися максимально довго навіть з урахуванням жирності шкіри. Однак змивати все це потрібно дуже ретельно, плюс - фіксатором небажано користуватися кожен день.
  • Правильне очищення - дуже важливий етап. Змивайте макіяж в кілька етапів - для початку це має бути засіб на кшталт міцелярної води або двухфазкі для "чорнового" демакіяжу, потім - пінка або гидрофильное масло. І тільки потім ви використовуєте умивання по типу шкіри і подальший свій відхід за схемою.

Втім, макіяж для жирної шкіри - це не так складно, як може здатися. Головне - це знайти "свої" відтінки і "свої" текстури, а все інше прийде з досвідом. Ну і, звичайно ж, правильні кисті - запорука вашого задоволення від процесу нанесення макіяжу. Їх ви без проблем знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs!