Колористика надзвичайно важлива при підборі ідеального образу. Насправді, при підборі макіяжу важливо враховувати не тільки особливості рис обличчя, але і ставлення конкретної дівчини до певного колірного типу, багато професіоналів радять враховувати і особливості фігури (хоча, здавалося б). Сьогодні теплі відтінки в стовідсотковому фаворі: марки демонструють одну за одною красиві палетки тіней та інших косметичних засобів в теплих відтінках, "одежна" мода не відстає і показує саме той одяг, який буде ідеально поєднуватися з теплим макіяжем. Це не означає, що дівчата з рожевою шкірою і блакитними очима тепер "в прольоті", це означає, що їм теж можна нарешті спробувати для себе щось новеньке. Як же зробити гарний макіяж в теплих відтінках? Ми розповімо вам про одразу двох варіантах: з акцентами на очі і на губи.

Макіяж очей в теплих відтінках: як зробити його правильно

Важливо, щоб колористика всього макіяжу грала одну скрипку. Для цього почати слід прямо з тонального засобу: враховуйте, що воно повинно мати теплий (жовтуватий, оливковий) подтон. Розтушовуємо тональний засіб пензлем-дуофіброй, після чого наносимо консилер на зону навколо очей, також растушевиваем (можна "допомогти" тієї ж дуофіброй). Закріплюємо отриманий результат фінішної пудрою. Виконуємо корекцію особи в необхідних масштабах сухими, пудровим засобами. Злегка торкаємося "яблучок" щік теплого відтінках, персикового рум'янами. Додаємо на вилиці і "лук Купідона" трохи золотистого люмінайзера, в ідеалі - без окремих блискіток в текстурі. Оформляємо брови, закріплюючи їх тушшю для брів, підкреслюємо нижню межу брів за допомогою консілера з пензлем. Важливо не переборщити на цьому етапі ні з інтенсивністю контурінга, ні з інтенсивністю макіяжу брів.

Приступаємо до очей. Як ми розуміємо, поняття "теплий колір" може бути розтяжним, сюди цілком можна віднести звичні нам коричневі відтінки, золотаві й бронзові. Але мейк в таких кольорах - досить банальні, тому розглянемо по-перше, яскравий варіант, по-друге - використання теплих червоних, помаранчевих, "іржавих" відтінків, так популярних сьогодні.

Отже, наносимо на повіки праймер, після чого за допомогою кисті для розтушовування з натурального ворсу, факелообразной форми, наносимо в складку верхньої повіки теплі коричневі матові тіні середньої насиченості і добре розтушовуємо їх, вибудовуючи форму майбутнього макіяжу. Оптимально як би "витягати" форму до скронь за допомогою розтушовування, домагаючись горезвісного ефекту "котячих" очей. Межі нанесення зм'якшуємо за допомогою світло-помаранчевих тіней. У внутрішній куточок ока, за допомогою невеликої кисті ставимо "відблиск" золотистими шіммернимі тінями або яскравим люмінайзером. Після чого на все віко за допомогою плоскої кисті з натурального ворсу для нанесення тіней, наносимо теплі, червоні тіні, як би "втоптують" рухами. Злегка растушевиваем кордону кольору. На нижню повіку наносимо трохи тих матових коричневих тіней, що ми наносили в складку. Нижню слизову, при бажанні, можна фарбувати чорним або темно-коричневим олівцем-кайалом. Після чого фарбуємо вії тушшю. Під очі краще додати ще один шар консілера і припудрити його, щоб уникнути горезвісного ефекту запалених, втомлених очей. Такий макіяж краще доповнити або бежевою, нюдовой помадою, а ще краще - напівпрозорим кораловим блиском, персиковим, або ж тим, що містить в собі золотистий шіммер: для повноцінної гармонії отриманого макіяжу.

Цей макіяж приголомшливо ефектний, відмінно підійде для карих і зелених очей, зробить надзвичайно яскравими блакитні очі. Макіяж в західних відтінках або макіяж лисички - можна назвати його як завгодно.

Теплий макіяж з акцентом на губи: як зробити його правильно

В даному випадку, діємо за відпрацьованою схемою: наносимо на обличчя тональний засіб з теплим подтоном, коригуємо зону навколо очей консілером, закріплюємо результат фінішної пудрою, наносимо коригуючі засоби. Наносимо на вилиці трохи персикових, коралових або навіть легких бежевих рум'ян: краще, якщо вони будуть мати легкий сатиновий золотистий відлив. Оформляємо брови.

Потім відразу ж переходимо до губ. Окреслюємо контур губ прозорим олівцем. Після чого наносимо на губи помаду теплого червоного (червоного), оранжевого, коралового відтінку: в залежності від ваших уподобань. Підійде також теплий рожевий, що межує з коралом. Краще вибирати матову, стійку помаду.

На очі наносимо тонкий шар золотистих або ж матових бежевих тіней, злегка розтушовуємо в складці верхньої повіки матові світло-коричневі тіні, просто для того, щоб надати оці необхідної скульптури. Фарбуємо вії коричневою тушшю в кілька шарів. На подбровное простір і у внутрішні куточки очей, ставимо легкі "відблиски" золотистого хайлайтера, злегка виділяємо їм вилиці.

Обидва цих макіяжу - надзвичайно прості у виконанні, але дуже ефектні, тому повторити їх не складе труднощів.

Кисті для такого макіяжу: які потрібні

Вам знадобляться кисті для тону (з комбінованим ворсом), а також для консілера, кисті для пудри, рум'ян і корекції (з натурального ворсу), кисті для брів, опціонально - для губ, а також для нанесення і розтушовування тіней (з натурального ворсу) , краще - декількох форм і розмірів.

Якісні кисті для макіяжу: де можна купити

Ідеальні для себе варіанти у всьому своєму різноманітті, ви легко знайдете на сайті інтернет-магазину Wobs. Довговічні, зносостійкі кисті: саме такі, як треба. Wobs - це гарантія якості, це - професійні кисті по дійсно доступними цінами.