Вісімдесяті - це дуже важлива епоха в світі макіяжу. Бунт вісімдесятих, яскравість барв, - все це відбилося і в макіяжі. Вісімдесяті раз у раз повертаються в найгарячіші тренди, а тому, ми з задоволенням розповімо вам, як робити такий макіяж.

Вісімдесяті в макіяжі: що потрібно враховувати?

Серед основних особливостей цієї епохи в макіяжі:

  • Густі, розрослися брови;
  • Дуже яскравий макіяж очей, виконаний тінями;
  • Досить світлий тон особи. Тональний засіб підбирається на тон або півтону світліше природного відтінку шкіри;
  • Перламутрові помади і в цілому, домінування текстури металік;
  • Дуже яскравий рум'янець, застосування техніки "дрейпінг", своєрідне контурування за допомогою рум'ян.
  • Саме вісімдесяті - це те час, коли не негожим вважалося носити на обличчі більше одного акценту.

Втім, про все по порядку.

Як зробити макіяж в стилі 80-х?

  • На все обличчя за допомогою кисті-дуофібри наносимо тональний засіб із середнім покриттям. Добре розтушовуємо.
  • Шкіру навколо очей коригуємо за допомогою світлого консілера.
  • Припудрюємо все обличчя. Воно повинно бути досить матовим.
  • Ніякого контурінга: ми маємо справу з вісімдесятих, тут набагато більш актуальним буде дрейпінг.
  • Набираємо на кисть з натурального ворсу досить яскраві рум'яна, вони можуть бути яскраво-рожевими або навіть яскраво-червоними. Наносимо їх спочатку на "яблучка" щік, потім оттушевиваем колір ближче до скронь. Віскі також фарбуємо рум'янами, можна злегка "зайти" на бічні поверхні чола, але не сильно. Ця техніка дозволяє зробити вилиці візуально більш високими, зробити обличчя в цілому, більш свіжим.
  • Підкреслюємо брови. Найкраще, якщо у вас своя, натуральна, форма брів досить широка. Якщо немає - можна злегка домалювати тінями і зачесати наверх за допомогою гелю для брів. Брови не повинні бути занадто чіткими, тут повинна бути повна натуральність.
  • Фарбуємо очі. Вісімдесяті - це час досить специфічних технік макіяжу очей. Наприклад, цілком нормальним вважалося робити мономакіяж, тобто, використовувати всього лише один відтінок тіней на все віко, причому тіні були матовими і не шіммернимі, а скоріше перламутровими. Вони просто наносилися на все віко, складка не виділялася іншим відтінком тіней. Нижню повіку також підкреслювалося, сама форма макіяжу була радше округленої. Також досить модним було нанести чорні матові тіні на всю повіку, а зверху - перламутрові світлі. Це, до речі, робило очі досить втомленими. Тому радимо вам просто нанести один відтінок тіней на все віко, звичайно ж, на праймер для більшої стійкості. Зовсім трохи растушевиваем колір по краях. Наносимо на вії два шари об'ємної туші. Сучасні технології передбачили для Вас і варіант з накладними віями. Якщо часу і умінь не вистачає для сильного мейк-апу вій, скористайтеся ними. Накладні вії вигідно підкреслять очі, і акцент буде саме на них.
  • На губи наносимо рожеву помаду-металік. Можна, до речі, нанести червону, якщо ви відчуваєте себе досить сміливо для цього. Губи в 80- х фарбували переважно насиченими відтінками - червоний, кораловий, коричневий і навіть фіолетовий, також не обходилися і без перламутрового блиску. Для додання обсягу і чуттєвості, олівцем прорисовуємо контур. Під тон яскравої помади вибираємо і соковитий, в тон помаді лак для нігтів.

Такий макіяж не вимагає понад акуратності, тому впорається з ним навіть новачок. До слова, макіяж вісімдесятих - це прекрасний варіант для тематичної вечірки. Якщо ж ви хочете використовувати його в повсякденному житті, то стилізує його під сучасність: наприклад, зробіть нюдовие губи й очі, а брови оформите в стилі вісімдесятих і доповніть макіяж яскравим дрейпінгом.