Золоті відтінки в макіяжі вважаються одними з найбільш виграшних. Це - безпрограшний варіант для літа. Золоті відтінки додають обличчю тепла, оживляють його. Як правило, золоті відтінки в косметиці можна знайти в шіммерних, сатинових, атласних структурах, які надають додаткової свіжості. А вже для дівчат теплих цветотипов, золото - і зовсім маст-хев. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, як правильно робити макіяж в золотих відтінках.

Макіяж в золотих відтінках: як робити правильно?

В цілому, золоті тіні варто використовувати тільки, щоб доопрацювати і завершити макіяж. Наприклад, на всю повіку наносять матові світлі тіні, потім кордон століття і подбровного простору підкреслюють більш темним матовим відтінком і в завершенні область рухомого століття зафарбовують тінями металевого відтінку. В результаті вийде широко відкритий, виразний, що приковує увагу очей, а кількість тіней не здаватиметься надмірною. Крім тіней, ви також можете використовувати інші продукти з золотистим відливом. Це можуть бути блиски для губ з легким золотавим шіммери, рум'яна з золотистим відливом. Особливо ефектно виглядають рожеві рум'яна з золотом: вони працюють як делікатний хайлайтер. Наносити хайлайтер додатково, в цьому випадку, не потрібно.

Макіяж очей в золотих відтінках: покрокова інструкція

  1. Вирівняйте тон обличчя за допомогою тонального флюїду. Флюїд бажано брати з теплим відтінком. Також відкоригуйте зону навколо очей за допомогою світлоповертального консілера. Закріпіть консилер і тон транспарентной пудрою.
  2. Оформіть брови звичним вам способом. Бажано це зробити за допомогою засобів теплих відтінків. Попелясті, русяве, будуть виглядати сірими на тлі золотистого макіяжу очей.
  3. Займемося контурінгом. Візьміть сіро-коричневий не дуже сильно пігментований скульптор і нанесіть його під вилиці, на бічні поверхні носа, бічні поверхні чола. Обов'язково добре розтушуйте, щоб на обличчі не було смуг. Наше завдання - позначити рельєф особи за допомогою гри світлотіні.
  4. На верх скул, у внутрішні куточки очей, на "цибулю Купідона" - тобто, галочку над верхньою губою, під брови, нанесіть трохи золотистого хайлайтера і також добре розтушуйте його.
  5. На "яблучка" щік нанесіть рожево-золотисті рум'яна. Також добре розтушуйте їх за допомогою кисті для рум'ян з натурального ворсу. .
  6. Підготуйте очі, завдавши на повіки праймер. Так макіяж протримається набагато довше і не розтечеться. Плюс це допоможе полегшити растушевку.
  7. Нанесіть базовий, нейтральний відтінок тіней на все віко і на область під бровами. Відмінно підійде світло-бежевий колір в матовою текстурою. Цей відтінок допоможе пом'якшити перехід до яскравих золотистим тіням.
  8. Нанесіть золотисті тіні на верхню повіку і розтушуйте їх до зовнішнього куточка ока. Також нанесіть золотисті тіні на нижню повіку. Вибирайте тіні з блискітками або легким шіммери: це допоможе зробити макіяж максимально ошатним.
  9. Прорисуйте складку століття темно-коричневими тінями і також розтушуйте. Якщо вам здається, що золотистих тіней недостатньо, трохи додайте їх і знову розтушуйте. Дуже важливо, щоб в такому макіяжі не було ніяких занадто різких кордонів. Як референсу можна подивитися макіяж ангелів Victoria's Secret: як правило, у них можна побачити саме такий мейк.
  10. Золотисті тіні можуть бути дуже розсипчастим, як би акуратно ви їх ні наносили. Використовуйте консилер, щоб підкоригувати макіяж.Ето також допоможе зробити форму макіяжу більш вираженою.
  11. Намалюйте довгу стрілку за допомогою рідкої підводки: ведіть лінію по лінії росту вій і в кінці загніть її трохи до скроні. Ви також можете зробити розтушувати стрілку за допомогою темних тіней - в поєднанні з золотистим мейк, це буде виглядати навіть більш органічно.
  12. Підкресліть внутрішню лінію нижньої повіки за допомогою спеціального олівця кайала - так погляд стане більш виразним, а вії здаватимуться пишними. Беріть чорний або коричневий олівець - в залежності від бажаної контрастності макіяжу.
  13. Нанесіть туш на вії, щоб надати їм довжину і обсяг, а погляду - глибину. Не забудьте добре пропрацювати межреснічного простір. Ви також можете використовувати накладні вії.
  14. На губи нанесіть напівпрозорий блиск з золотистим шіммери.

Готово! Такий, фактично, монохромний макіяж виглядає неймовірно цілісно і ефектно!

Які кисті потрібні для створення такого макіяжу?

Вам знадобиться кисть для тону, для контурінга, хайлайтера, для пудри, а також для оформлення брів, пару кистей для нанесення і розтушовування тіней. Все це ви без проблем знайдете в асортименті інтернет-магазину wobs.ua!