Макіяж - це те, що традиційно асоціюється з жінками, робиться найчастіше жінками і для жінок. Але насправді, "зона впливу" макіяжу набагато ширше і далеко не завжди чоловічий макіяж - це макіяж для травесті-діви або метросексуала. Насправді, чоловічий макіяж - досить популярне явище, особливо тоді, коли мова йде про макіяж для фотосесій, тематичному макіяжі для Хеллоуїна або інших свят, а також рок-макіяжі для музикантів відповідних музичних напрямків. У цій статті ми з вами розглянемо, як же правильно робити макіяж для чоловіків, ніж він принципово відрізняється від жіночого і в чому полягають ключові особливості чоловічого макіяжу. Буде цікаво!

Чоловічий макіяж: як зробити його правильно?

Макіяж дійсно перестає бути виключно жіночим явищем. Наприклад тоді, коли мова йде про фотосесіях, макіяж необхідний не тільки жінкам, а й чоловікам. Вирівняти колір обличчя, зробити сама особа більш фактурним і рельєфним, скорегувати наявні недоліки, зробити брови і / або бороду більш виразними, - все це можливо зробити за допомогою макіяжу. Ситуація приблизно така ж як з манікюром для чоловіків - червоного лаку точно не потрібно, але привести руки в божеський вид - треба. Так і тут, ніхто не буде фарбувати чоловіка червоною помадою (якщо це, звичайно ж, не тематичне травесті-шоу), але ключові переваги будуть підкреслені, а ключові недоліки - нівельовані. Чоловічий макіяж для фотосесії передбачає, зазвичай, нанесення тонального засобу з натуральним фінішем - не надто матовим і не дуже сяючим. Наносити найкраще пензлем-дуофіброй або вологим спонжем, останній варіант дасть найбільш тонке і красиве покриття. Далі особа необхідно припудрити прозорою пудрою, щоб закріпити тон. При необхідності можна скорегувати зону навколо очей за допомогою тонкого консілера, консилер ми також фіксуємо пудрою. Дуже важливий етап чоловічого макіяжу - це корекція. Звичайно ж, ми не будемо робити ніяких акцентів на очах і губах, максимум - додати трохи насиченості брів і / або бороді за допомогою відповідних засобів. Це повинно бути зроблено найбільш делікатно і натурально - щоб не було відчуття намальованим чоловічого обличчя і не було легкого флеру метросексуальності. Цветокоррекция ж дозволить надати чоловічому особі фактурності і скульптурності. Для цього ми використовуємо виключно матові, пудровие скульптори і хайлайтери: ніяких люмінайзеров з блискітками! Скуловую корекцію ми робимо кілька за іншою схемою, що відрізняється від жіночої. По-перше, варто вибирати більш сірі скульптори, по-друге ми як би продовжуємо лінію корекції, доводячи її практично до куточків рота, а не зупиняючись, як в "жіночому" випадку тільки під вилиці. Все інше по "жіночій" схемою - опрацьовуємо бічні поверхні чола, бічні поверхні носа, проходимся по контурах особи.

Якщо нам потрібно зробити чоловічий рок-макіяж, то ми керуємося все тими ж правилами, які застосовуємо при Смоукі-айз: тільки звичайно ж, використовувати потрібно тільки матові олівці і тіні, без жодних глиттеров і блискіток. Чоловічий макіяж на Хелловін ми робимо по принципам фантазійного макіяжу, причому тут наша фантазія також нічим не обмежена.

Кисті для чоловічого макіяжу: які потрібні

Звичайно ж, найважливіше тут кисті для тональної основи, а також для сухої корекції. Їх ви без проблем знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs по найбільш приємними цінами!