Головне завдання макіяжу - зробити більш красивим будь-яке жіноче обличчя. Зробити його більш свіжим, більш відпочив, поліпшити колір шкіри, зробити риси обличчя більш виразними, словом - зробити жінку більш привабливою. Саме макіяж найбільш очевидно говорить нам про те, що красивою може бути жінка абсолютно в будь-якому віці. Антивіковий макіяж - це один з найбільш складних варіантів макіяжу, адже далеко не всі косметичні продукти і не всі техніки макіяжу виглядають красиво на віковий шкірі і на віковому особі, а тому вибирати треба виключно найкраще, саме те, що неодмінно прикрасить обличчя. Всі продукти, які використовуються в такому макіяжі повинні бути найбільш якісними, краще - гіпоалергенними, ще краще - з хорошими доглядають властивостями, особливо це стосується тональних засобів, а також засобів для губ. Ми спробуємо розібратися, як же зробити гарний анти-ейдж макіяж і яких помилок краще все-таки не допускати.

Робимо красивий омолоджуючий макіяж: практичні поради

  • Омолоджуючий макіяж завжди починається з догляду. Чим старше жінка - тим більше ретельним і грунтовним, продуманим повинен бути догляд. Як мінімум, це повинні бути три основні етапи - очищення, тонізація і зволоження. Вітаються додаткові етапи начебто глибоко зволожуючих сироваток, зволожуючих масок, патчів під очі.
  • Після того, як етап догляду пройдено, приступаємо, безпосередньо, до макіяжу. Найкраще нанести попередньо праймер зі світловідбиваючими частинками: такі кошти добре розсіюють світло і, буквально, "блюр" шкіру.
  • Далі приступаємо до нанесення тональної основи. Тут дуже важливо потрапити в тон: як занадто світлі відтінки, так і занадто темні, відчутно старять. Також звертайте увагу на текстуру: ультраматірующіе кошти будуть підкреслювати зморшки, в цю ж сторону працюють занадто сатинові текстури. Добре підійдуть зволожуючі ВВ-креми, тональні флюїди зі світловідбиваючими частинками. Наносити тональний засіб найкраще за допомогою кисті, як би "вбиваючи" засіб в шкіру.
  • Консилер також варто вибирати зі світловідбиваючими частинками, щільні маскують текстури нам ні до чого - вони значно старять.
  • Для створення вікового макіяжу не варто використовувати матуючі пудри. Вони досить сильно сушать шкіру, можуть збиратися в мімічних зморшках, роблять загальний тон шкіри більш тьмяним. Вибирайте сатинові пудри з ефектом блюра: так можна домогтися більш свіжого, сяючого тону шкіри. Припудрюємо тільки консилер (зовсім трохи, для закріплення), а також Т-зону, зовсім крапельку проходимся по всьому обличчю. Припудрюватися краще великої факелообразной пензлем з натурального ворсу.
  • Скульптори в віковому макіяжі найчастіше ні до чого, але якщо ви хочете трохи позначити вилиці, то робіть це за допомогою невеликої кисті і напівпрозорого скульптуріруючого засобу. Занадто сильно не старайтеся, не треба виводити вилиці до посіріння, легкої тіні цілком вистачить.
  • Відтінок рум'ян вибирайте відповідно до вашого кольоротипу, але краще також вибрати не матовий, а сатиновий варіант, краще щось на зразок 2-в-1, рум'яна-хайлайтер. По-перше, надлишок хайлайтера в віковому макіяжі - не є добре і сатину рум'ян має вистачити. По-друге, саме такі рум'яна роблять тон обличчя більш "живим". Відсутність рум'янцю робить обличчя більш втомленим, надлишок, в свою чергу, створює "карнавальна" настрій. Рум'яна наносите невеликий пензлем з натурального ворсу на "яблучка" щік, злегка оттушевивая колір в бік скронь, це створює своєрідний ефект ліфтингу.
  • Переходимо до оформлення брів. По-перше, дуже важливо потрапити в колір продуктів для брів. Занадто темний відтінок олівця, тіней або помади для брів робить обличчя похмурим, насупленим, занадто світлий створює відчуття білястого. Тому постарайтеся вибрати відтінок для брів максимально в тон вашому відтінку волосся. Обов'язково закріплюйте макіяж брів гелем, можна просто прозорим, це додасть бровам текстури і закінченого вигляду макіяжу брів. Також не варто позначати занадто сильний вигин брів, це може зістарити обличчя. "Хвостик" брови виводьте трохи в сторону скронь, щоб "підняти" погляд. Подбровное простір підкресліть за допомогою хайлайтера, а початок брови обов'язково розтушуйте, щоб брови не починалися занадто різко.
  • У віковому макіяжі цілком можна і навіть потрібно використовувати яскраві помади. Але тільки тоді, коли ви по-перше, впевнені у відтінку: підбирайте його відповідно до вашим цветотипом і контрастністю зовнішності, а по-друге, тоді, коли макіяж очей - нюдовий. Два акценту в даному випадку - це занадто багато. Текстура помади не повинна бути наглухо матовою. Підійдуть класичні сатинові і вершкові помади, а також оксамитові, напівматові. Лаки для губ - не найкращий варіант. Для забезпечення повної стійкості макіяжу губ, обведіть контур олівцем, але виключно тон-в-тон до помади, не темніше.
  • Макіяж очей найкраще виконувати в сатинових структурах, повністю матові або яскраві шіммерние тіні, з великою часткою ймовірності, досить серйозно підкреслять зморшки. Найкраще використовувати базові, нюдовие відтінки: бежеві, світло-і середньо-коричневі, кавові, бронзові, сіро-коричневі, відтінки шампанського. Саме такі відтінки вважаються найбільш виграшними для практично будь-якого макіяжу очей. Найкраще робити макіяж в техніці класичного розтушовування, виділяючи складку верхньої повіки темнішими тінями, а на все віко наносити трохи світліші тіні. Яскрава чорна, вугільна підводка - це не кращий варіант, використовувати найкраще коричневі олівці і злегка розтушовувати їх. "Хвостики" яскравих чорних стрілок мають властивість як би "заламувати" на вікових очах, додатково підкреслюючи зморшки. Нижні слизові краще не підкреслювати олівцями. Нижні вії також бажано не фарбувати. Туші краще використовувати подовжують, а не об'ємні, завдаючи їх в пару шарів. Особливо вдало в таких випадках виглядають коричневі туші, а не чорні. Якщо ви хочете намалювати стрілку, найкраще злегка як би розтушувати її. Та й в цілому, якісна растушевка і використання хороших кистей - запорука вдалого вікового макіяжу очей. Не забудьте додати хайлайтер у внутрішні куточки очей. Нижню повіку краще неможливо підкреслювати: це може надати втоми особі.

Як бачите, вікової макіяж - це не так складно, як може здатися. Досить опанувати лише декількома прийомами і ви зможете робити красивий, омолоджуючий макіяж кожен день. Головне - поменше різких ліній. поменше неприродних відтінків, поменше матових текстур і побільше сатинових. Тоді ви будете виглядати максимально свіжо і красиво. Також дуже важливо користуватися якісною косметикою і хорошими китицями. Багато в чому саме кисті визначають успіх вікового макіяжу і на їх вибір варто звернути особливу увагу. не забувайте, що для кремових текстур найкраще вибирати синтетичні кисті, для сухих - ті, що виготовлені з натурального ворсу.

Якісні кисті для омолоджуючого макіяжу: де можна купити

Якісні, красиві, довговічні і зносостійкі кисті ви зможете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Wobs. У нас - демократичні ціни, дійсно великий вибір, висока якість всієї представленої продукції, а також безліч аксесуарів для зберігання кистей, щоб ваша косметичка завжди була в повному порядку. З Wobs легко бути красивою щодня і в будь-якому віці!