Сучасний макіяж - це не тільки нафарбовані очі і губи. Сучасний макіяж - це ще й ретельно пророблений тон особи, наявність здорового сяйва шкіри, створеного за допомогою хайлайтера, красиво опрацьовані брови. А ще - наявність скульптування або контурирования. Спочатку контурінг був елементом сценічного гриму і гриму для кіно: щоб камера не дуже сильно "з'їдала" фактурність рис осіб акторів. Сьогодні ж кошти для контурінга існує не тільки в кейсах професійних візажистів, але і в косметичка звичайних дівчат. Природно, робити "вилиці" в стилі Кім Кардашьян вже точно не варто, але про те, як красиво підкреслити риси обличчя, ми із задоволенням розповімо вам в цьому матеріалі.

Яка косметика потрібна для того, щоб красиво підкреслити вилиці?

  1. Бронзер. Спочатку саме він був базовим засобом для виділення скул. Слід від бронзера стає тінню, візуально зменшує щоки в обсязі і надає їм витончену красу. А ще, бронзер здорово освіжає обличчя, надає йому відпочив вигляд. У той же час бронзірующая засіб забезпечує легкий ефект засмаги - запалі вилиці завдяки цьому не виглядають болісно. Враховуйте, що робити контурування і підкреслювати вилиці бронзерів можуть тільки ті, хто мають теплим цветотипом. В іншому випадку, бронзер на вашому обличчі буде виглядати занадто инородно. Але якщо ви - "тепла" дівчина, то в тому числі, можете використовувати світлі шіммерние бронзери в якості рум'ян. До слова, бронзери з легким сяйвом виглядають на шкірі більш органічно, ніж матові варіанти.
  2. Скульптор. Після того як контурування міцно влаштувалося в списку найбільш актуальних б'юті-трендів, стали з'являтися спеціалізовані засоби - зокрема, скульптурірующій пудра сіро-коричневого відтінку, придумана для того, щоб після нанесення створювати на шкірі правдоподібну гру світла і тіні. Дуже важливо вибирати скульптор відповідно до цветотипом. Якщо у вас - теплий цветотип, то ми радимо вам не вибирати сірі скульптори, в іншому випадку, він буде виглядати досить стороннім сірою плямою. До слова, ефект від скульптора більш явним, скульптурірующій пудра сильно контрастує з тоном шкіри, тому ефект в результаті виходить більш помітним, ніж після бронзера. Від бронзеров, контуріруются кошти відрізняються, як правило, більш холодним відтінком і відсутністю будь-якого шиммера і світловідбивання.
  3. Хайлайтер або люмінайзер. Необов'язково використовувати темні відтінки для того, щоб зробити вилиці більш скульптурними. Особливо зараз, коли мода на активний контурінг вже точно канула в Лету. Візажисти винайшли спосіб домогтися потрібного ефекту, використовуючи один тільки хайлайтер. Така техніка називається стробінгом. Секрет - в тому, щоб нанести його тільки на ті ділянки шкіри, на які природним чином падає сонячне світло в денний час. Зокрема, нанесіть хайлайтер на верхню частину скул - і ви побачите, як ваше обличчя вже стане більш фактурним.
  4. Рум'яна. Підкреслювати вилиці рум'янами - це цілком хороша ідея. Тільки наносити рум'яна стоїть не під вилиці, а на "яблучка" щік і розтушовувати засіб у напрямку до скронь. Саме таким способом використання рум'ян, активно користувалися в вісімдесяті: і зараз ця техніка повернулася.

Як правильно підкреслювати вилиці в макіяжі?

  1. Наносити все скульптурірующій кошти необхідно під скуловую кістка і максимально ретельно розтушовувати всі засоби, щоб не залишалося ніяких плям. Якщо мова йде про овальному або круглому обличчі, бронзер, скульптор або рум'яна потрібно дійсно наносити під скуловую кісточку. В цьому випадку щоки візуально втрачають пухкість, округлість, і замість них з'являється витончена виразність. Головне - не шкодувати часу і сил на ретельну растушевку таких продуктів.
  2. Якщо ви володарка витягнутої або, наприклад, трикутної форми обличчя, така ж техніка, що у випадку з особою круглим, не підійде. Щоб врівноважити пропорції особи, радимо вам наносити контуріруются кошти, в першу чергу, на бічні поверхні чола. А потім вже, мінімально можна підкреслити вилиці.

Які кисті потрібні для скульптування?

Якщо ви - адепт кремового скульптування, то вам не обійтися без спеціальних спонжів, а також кистей з синтетичного ворсу. А якщо для вас зручніше або звичніше пудровий контурінг, то обов'язково обзаведіться невеликого розміру кистями з натурального ворсу - наприклад, ворсу кози, білки, соболя. Найкраще підійдуть кисті зі скошеним зрізом, або ж ті, що зібрані в формі факела. До слова, складальні кисті розтушовують будь-яку косметику набагато Бооль вдало, ніж ті, ворс яких був обрізаний за формою.

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних кистей для контурінга, то ви без проблем знайдете їх в асортименті інтернет-магазину Wobs - по самим приємним цінами!