Любителі макіяжу традиційно діляться на два табори: на тих, хто любить робити все за правилами, застосовує для макіяжу класичні схеми і поєднання, а також на тих, хто відчуває в собі тягу до експериментів і сприймає макіяж як засіб самовираження, а не самоукрашенія. Так ось, саме рокерський макіяж - ідеальний варіант для тих, хто належить другого табору, адже мало де, як в тут можна дозволити собі стільки експериментів, неабияких поєднань, незвичайних текстур і інших принад. На рок-фестивалі і рок-концерти можна фарбуватися фактично як завгодно, ну а якщо ви хочете зробити класичний рокерський макіяж, то ми вам в цьому із задоволенням допоможемо, тим більше, що стандартна схема досить зрозуміла і її цілком можна повторити.

Рокерский макіяж: як зробити його правильно

Правильний рокерський макіяж - це яскраві, насичені, можна чорні Смоукі-айз. Вони вимагають рівного тону особи, тому почнемо ми саме з цього.

  • Для такого макіяжу нам знадобиться досить щільна тональна основа. Її оптимально наносити за допомогою синтетичної кисті-язичка. Невеликий синтетичної плоскою кистю наносимо під очі консилер, Добре припудрюємо особа.
  • Для типово рокерского макіяжу рум'яна нам не знадобляться, тому озброюємось скульптором і хайлайтер, а також відповідними китицями. Позначаємо вилиці ніс, підсвічують необхідні зони.
  • Брови в рокерском макіяжі повинні бути досить виразними і графічні. Найкраще оформити їх за допомогою помади для брів і скошеної кисті, підкресливши нижню межу консілером з пензлем.
  • Наносимо на повіки праймер, злегка припудрюємо його. За допомогою чорного олівця заповнюємо всю поверхню верхньої повіки. Розтушовуємо синтетичної пензлем. Далі, за допомогою плоскої кисті для нанесення тіней, вбиваємо чорні тіні в розтушований олівець. Інший пензлем для розтушовування з крапелькою коричневих тіней злегка розтушовуємо кордону. Теж саме можна повторити бежевими тінями - просто, щоб растушевка була чистішою, а колір як би більш плавно переходив в шкіру.
  • За допомогою чорного насиченого олівця підводимо верхню і нижню слизові. Пензлем-олівцем і чорними тінями підводимо нижню повіку.
  • Ретельно фарбуємо вії чорною об'ємної тушшю в кілька шарів.
  • Губи покриваємо нейтральним блиском або навіть просто бальзамом.

Насправді все тільки звучить складно, насправді ж, такий макіяж робиться досить швидко і прекрасно підходить для різного роду рок-концертів та інших неформальних заходів.

Кисті для створення рокерского макіяжу

Вам знадобляться синтетичні кисті для тональної основи і для консілера, для розтушовування олівця. З натурального ворсу нам знадобляться кисті для пудри, для скульптування, для хайлайтера, для нанесення і розтушовування тіней. Втім, маючи такий арсенал качествeнних кистей, ви зможете легко повторити практично будь-який макіяж.

Якісні кисті для макіяжу: де купити

Кисті чудової якості, в великому асортименті представлені в каталозі інтернет-магазину аксесуарів для макіяжу Wobs. Якість, доступна ціна, різноманітність: все для того, щоб як дівчата-любителі, так і професійні візажисти, могли робити красивий і якісний макіяж.