Різного роду винні відтінки завойовують все більше і більше приголомшливу популярність. Аксесуари відтінків марсала і бургунди вже, здається, спробували носити все, але винний макіяж - це для справді сміливих і зухвалих панночок. Сьогодні ми розповімо вам, як правильно зробити гарний макіяж у винних відтінках, а також як правильно поєднати в макіяжі два акценту - на очі і на губи.

Отже, як правильно робити макіяж в винних відтінках?

Для початку нам потрібно приготувати основу - тон особи, адже саме винні відтінки досить небезпечні і без належної підготовки можуть зробити очі червоними, а сама особа - утомленим. Також не варто залишати особа абсолютно матовим - винні відтінки люблять сяйво навколо себе. Тому наносимо сяючу базу під макіяж, зверху - сатиновий тональний крем і коригуємо зону навколо очей за допомогою світлоповертального, подсвечивающего консілера. Злегка припудрюємо вийшло фінішної пудрою.

Позначаємо вилиці скульптором - всього парою помахів, неакцентно. На "яблучка" щік наносимо ненав'язливі, холодного відтінку рум'яна: це потрібно для того, щоб освіжити обличчя, але не перевантажувати його.

Оформляємо брови: вони повинні бути неактивними на обличчі, але все ж помітними, уникайте графічних ліній і явних зламів. Достатньо злегка позначити форму тінями для брів і закріпити отриманий результат гелем.

Тепер приступаємо до очей: наносимо на повіки спеціальний праймер, потім, за допомогою досить великої пухнастою кисті, краще - для розтушовування, наносимо середньої насиченості сіро-бежево-ліловий відтінок в складку і добре оттушевиваем його до скронь - цей прийом потрібен для м'якого переходу. Далі, плоскою кистю з натурального ворсу накладаємо на всю повіку темно-винний відтінок. Невеликий пензлем зм'якшуємо кордону відтінків. Маленькою кистю-олівцем і темними тінями опрацьовуємо межреснічного простір для додання погляду глибини і візуального збільшення густоти вій. Верхню і нижню слизову опрацьовуємо темним олівцем.

Додаємо сяйва погляду: для контрастності варто вибрати сяючі золоті тіні, наносимо їх у внутрішній куточок ока. Густо профарбовуємо вії, при необхідності клеїмо накладні.

Позначаємо вилиці хайлайтер. Приступаємо до губ: позначаємо форму за допомогою олівця винного відтінку і фарбуємо губи насиченою винної помадою на вибір - матової або глянсової текстури. Якщо для вас це too much, то використовуйте глянцевий блиск або ж напівпрозору помаду бальзам в тому ж, винному відтінку - образ буде не менше фатальним, але трохи легшим.

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Вам знадобляться ваші стандартні кисті для обличчя: для тональної основи і консілера (синтетика), для пудри, рум'ян і контурирования (натуральні), скошена кисть для брів, а також кисті для очей - як мінімум, плоска і растушевочная кисті з натурального ворсу.

Де можна купити якісні кисті для макіяжу?

Якісні кисті по найбільш демократичними цінами, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs. З ним легко зробити професійний макіяж, навіть якщо ви - ще зовсім новачок. Як синтетичні, так і кисті з натурального ворсу, все це ви легко знайдете в асортименті!