Багато дівчат давно опанували мистецтво нанесення макіяжу для себе. Навчилися користуватися різною косметикою, з'єднувати і змішувати відтінки, вивчили різні технології по нанесенню макіяжу. Вирішили пройти курси візажиста, вивчили нові технології по контурінгу особи, а також нові тенденції в макіяжі. Ось і зроблені перші кроки для того, щоб стати візажистом і зробити красивою не тільки себе. А перетворити своє хобі на професію, яка приносить непогані гроші. Залишився останній крок, зібрати набір або валізу візажиста. Але багато хто не знає, що необхідно туди покласти, а без чого можна і обійтися. Існує базовий набір візажисти, куди входять як косметика, так і необхідні інструменти, без яких робота візажиста неможлива.

Основні косметичні засоби в базовому наборі для візажиста

Косметичний ринок переповнений декоративною косметикою і засобами по догляду за шкірою обличчя. Підібрати щось дуже складно, а особливо це стосується валізки візажиста. Хочеться купити все і побільше, але потрібно розуміти, що все таки є необхідні кошти, без яких не може обійтися жоден візажист. І вони повинні складати основу вашого набору:

 1. База під макіяж, вона дає можливість підготувати шкіру до нанесення тонального крему. Є зволожуюча і матуюча база.
 2. Тональний крем. Найголовніше для візажиста мати різні текстури тонального засобу (щільні і легкі), а кольори можна змішувати. Це означає, що не обов'язково скупити в магазині всі кольори тональних кремів. Можна купити один середній відтінок, а також спеціальні засоби відтінків пігменти. Які підмішують в основний тональний крем і отримують потрібний колір тону.
 3. Коректор - це необхідний засіб для візажиста. За допомогою нього ховаються дрібні недоліки шкіри на обличчі.
 4. Пудра, використовується в фіналі будь-якого макіяжу для його фіксації. Краще купувати розсипчасту пудру, вона більш економна у використанні. І прозору, так-як вона підходить під всі кольори шкіри.
 5. Для скульптування особи краще купувати спеціальні набори. Туди входять хайлайтер, рум'яна, скульптор світлого і темного відтінку. Можна все це купити і окремо. Якщо рум'яна купуєте окремо, перевагу потрібно віддавати натуральним тонам, всі відтінки рожевого.

Для макіяжу очей потрібно мати:

 1. База під тіні, завдяки їй макіяж буде стійким і збереже свою яскравість протягом дня.
 2. Тіні, точніше набір тіней. Краще купувати відразу цілу палітру, а не одиничні екземпляри. Вибирати краще палетку тіней з нейтральними, більш натуральними квітами, вони користуються великим попитом у клієнтів. А яскраві відтінки для вечірнього макіяжу можна купити і окремо.
 3. Гелева підводка для нанесення стрілок, вона економічніше в використанні. Її можна використовувати і для нанесення межреснічного стрілки.
 4. Водостійка туш для вій, саме водостійка. Адже професійний макіяж повинен бути стійким, а туш має властивість в непотрібний момент розтікатися по обличчю (дощ, сльози і т.д.)
 5. Косметика для брів. Тут знадобиться гель для укладання брів і палітра тіней для додання виразності цієї частини обличчя.

Для макіяжу губа знадобиться:

 1. Бальзам для губ, він допомагає зволожити губи і підготувати їх до нанесення помади або блиску.
 2. Помада і блиск для губ. В цьому випадку краще віддати перевагу стійким помадам. Відтінки повинні бути нейтральні (нюдовие) і обов'язково червоний. Блиск краще вибирати прозорий або з легким рожевим відтінком. Пам'ятайте, що помади і блиски можна змішувати, і отримувати різні, насичені кольори.
 3. Олівець для контуру. Повинен бути обов'язково червоного кольору, під червону помаду і під колір шкіри (нюдовий).

Також в базовому кейсі візажиста краще мати накладні вії і клей для них, також пінцет для вищипування брів, міцелярно воду, точило для олівців, ватяні спонж і палички. Вибираючи косметику для своєї валізи не забувайте про якість продукту, скупий платить двічі.

Основні інструменти (кисті) для візажиста

Для візажиста основним інструментом для роботи є кисті, вони бувають з натурального і синтетичного ворсу. Синтетичні кисті використовують для нанесення рідких, кремових текстур, а сухі текстури краще наносити кистями з натурального ворсу. Базовий набір візажиста складається з таких видів кистей:

 • пензлик для пудри, краще вибирати з натурального ворсу, вона повинна бути об'ємна і пухнаста, щоб за раз покрити великі ділянки шкіри;
 • пензлик для рум'ян, також краще вибирати з натурального ворсу. Вона ніж те схожа на кисть для пудри, але трохи менше за розміром і коротше ворс;
 • пензлик для нанесення засобів по скульптування особи. Вона трохи скошена і повинна бути з натурального ворсу;
 • пензлик для нанесення тонального засобу, пухнаста, плоска і вибирати потрібно з синтетичних волокон;
 • пензлик для нанесення коректора. Також має плоский вигляд, але маленька по діаметру;
 • пензлик для брів. Повинна бути з синтетичних волокон, скошена, жорстка;
 • пензлик для гелевою підводки, краще вибирати синтетичну, жорстку, зі скошеним краєм (виходить тонка стрілка);
 • пензлик для помади. Повинна бути тонкою, з синтетичного волокна і маленька за розміром;
 • пензлі для нанесення тіней. Їх має бути кілька, для розтушовування і плоскі для накладання тіней.

Звичайно ж краще вибирати відразу набір кистей для професійних візажистів, це набагато зручніше і практичніше. Прекрасні набори кистей можна придбати в інтернет магазині WoBs. Набір на 20 кистей Dark Chocolates, набір на 25 кистей Dark Chocolates, набір на 24 пензля Smoky. Ці професійні набори складаються з кистей зроблених з ворсу кози, білки, соболя, поні і високоякісного синтетичного волокна. У комплекті щільний чохол з екокожі. Купуючи такий набір кистей, ви більше не будете в пошуках, тут є все, що вам необхідно для роботи.