Ринок декоративної косметики сьогодні просто неймовірно широкий. Вибрати косметичні засоби для себе може абсолютно будь-яка дівчина, косметика є, буквально, на будь-який смак і гаманець. Безумовно, є і люксовий сегмент, продукти якого обіцяють неймовірні результати, просту растушевку, гарний зовнішній вигляд, люкс завжди упакований в красиві баночки, люксова декоративна косметика володіє розкішними ароматами. Але при цьому, якщо ще з десяток років тому, бюджетна косметика явно не могла змагатися з люксової, то сьогодні ситуація значно змінилася. Сьогодні бюджетні марки надають просто величезна кількість різних цікавих засобів, бюджетні марки також ретельно стежать за трендами і намагаються представити для своїх споживачів все найкраще. Втім, про все по порядку. У цій статті ми б хотіли докладніше поговорити про бюджетну косметиці, про те, чи варто її купувати, в чому полягають її основні переваги та недоліки, і як же правильно підбирати бюджетну косметику: так, щоб точно не розчаруватися.

Бюджетна косметика: її основні переваги

 • Сучасні бюджетні кошти дуже дієві;
 • Як правило, бюджетна косметика від великих концернів, також є гіпоалергенної;
 • Є інді-марки, продукція яких не тестується на тваринах;
 • Недорогі марки активно стежать за модними тенденціями і випускають найактуальніші продукти, - в модних відтінках і відмінних текстура;
 • Якість бюджетної косметики стає дедалі більше, в сегменті мас-маркет дійсно можна наштовхнутися на справжні перлини. В цілому, багато косметичних засобів з бюджетного сегменту, виробляються на ті ж заводах фабриках, що і люксові;
 • У деяких випадках, різниця між бюджетної косметикою і люксової, полягає тільки в якості упаковки. Навіщо платити більше, якщо ви не готові переплачувати за баночку?
 • Деякі варіанти косметики варто і зовсім купувати тільки в бюджеті. Наприклад, туші і підводки: як правило, краще їх виробляє саме мас-маркет, крім цього, це - витратні матеріали, які в будь-якому випадку необхідно міняти кожні два-три місяці.

Основні недоліки бюджетної косметики:

 • Знайти "діаманти" в бюджетній косметиці може бути досить складно. Іноді, перед тим, як знайти краще, перепробувати потрібно дуже багато коштів.
 • Якщо мова йде про невідомих марках, високі шанси зіткнутися з алергією.

Як правильно підбирати бюджетну косметику?

 • Уважно вивчайте відгуки на питання, що цікавлять вас косметичні продукти.
 • Не забувайте, що косметика - штука дуже індивідуальна, тому ретельно тестируйте ваші кошти в магазинах. Не забувайте, що найвірогідніший світло - денний. При штучному освітленні правильно вибрати що-небудь, практично нереально.
 • Пам'ятайте, що найчастіше навіть найдешевшу косметику можна нанести дуже красиво і рівномірно за допомогою правильно підібраних кистей.

Бюджетні кисті: де можна купити?

Все вищеописане також можна застосувати і до бюджетних кистей. Ми переконані, що знайти якісні, бюджетні кисті, які прослужать вам дійсно протягом довгого часу, - це не так вже й складно. При виборі варто звертати увагу на якість ворсу. так як він безпосередньо стикається з особою, а також на якість збірки. У будь-якому випадку, ми можемо порадити вам кисті від Wobs: якісні, відмінно зібрані, естетично приємні, довговічні. В асортименті нашого інтернет-магазину, ви без особливих проблем знайдете все те, що вам потрібно, по самим приємним цінами. Гарний макіяж з нами - це дійсно просто!