Сьогодні Instagram - це абсолютно окремий світ, де діють свої б'юті-правила. Напевно ви не раз чули словосполучення "інстаграмние брови" або "інстаграмние брови", це - абсолютно особливі типи макіяжу, які далеко не завжди виглядають вдало в реальному житті, але на фотографіях в соціальних мережах - ідеально. Крім цього, на просторах цієї мережі можна зустріти різні Лайфхак макіяжу. І сьогодні ми хотіли б трохи детальніше поговорити саме про інстаграмних б'юті-тренди.

Б'юті-тренди з Instagram: що зараз дійсно актуально?

  1. Велика кількість Гліттера і "сльози" з блискіток. Це - відсилання до одного відомого серіалу. Саме завдяки Instagram глиттер в останні роки став таким популярним. Зробити такий же може кожна: досить нанести під очі трохи праймера і зверху посипати шар кошти глітером. Для надійності не завадить скропити блискітки фіксуючим спреєм. Звичайно ж, для повсякденного життя цей тренд підійде не дуже вдало, але ви можете використовувати його для тематичних вечірок. А ще, влітку і в світлий час доби дуже ефектно виглядає макіяж з "веснянками" з блискіток.
  2. Інший тренд із застосуванням Гліттера - мерехтливий макіяж губ. Він, може бути, і не дуже практичний, але при цьому ефектний і фотогенічний. Щоб поєднати глиттер з повсякденним чином, наносите поверх помади зовсім небагато Гліттера маленької пухнастою пензлем. Знову ж таки, для тематичних вечірок він підійде дуже здорово.
  3. Екстремальне збільшення губ. Ніякої гіалуронової кислоти - "великі губи" для Інстаграма можна цілком без проблем зробити за допомогою декоративної косметики. Для початку покрийте губи тональним засобом або консилером, розтушуйте. Намалюйте "новий" контур губ за допомогою нюдового, виходячи за природний контур - в місцях плоского рельєфу. Потім заштрихуйте легенько всю поверхню губ за допомогою того ж олівця. Покрийте нюдовим Тінто всю поверхню губ, а потім - нюдовой помадою. Зробіть контур губ більш чітким - за допомогою кисті з консілером обведіть контур губ додатково і добре розтушуйте. Додайте під нижню губу скульптора або бронзера, розтушуйте. А на "галочку" над верхньою губою додайте трохи хайлайтера. "Великі губи" - готові!
  4. "Великі брови". Просто намалювати брови олівцем в цьому випадку - недостатньо. Найкраще підходять природні техніки. Наприклад, візьміть щіточку для брів, занурте її в мило для брів (якщо спеціального мила для брів у вас немає, то не біда, візьміть звичайне гліцеринове мило), укладіть брови, направляючи щіточку наверх. Брови відразу візуально будуть виглядати більш густими. А потім, Доріс "волосків" брови за допомогою маркера для брів або ж помадки і тонкого пензлика. Готово!
  5. У інстаграмних фотографіях є також і мода на певні відтінки. Один з найбільш трендових відтінків сезону - рожеве золото. На радість всім, хто рожевий любить, але використовувати в макіяжі досі не наважувався. З золотим відливом цей відтінок, по-перше, виглядає благородно і «по-дорослому», по-друге, допомагає слідувати ще однієї тенденції і створювати макіяж з «металевим» відливом. Крім цього, рожево-золоті відтінки в макіяжі підходять дівчатам будь-яких цветотипов. Так як рожева складова виглядає відмінно в рамках холодного кольоротипу, а золотистий відлив - в рамках теплого. Суцільні плюси, так що тіні, хайлайтер і помада кольору рожевого золота - це must в поточному сезоні. Є й альтернативний варіант. Тенденція для мрійників і романтиків - макіяж у відтінках заходу.
  6. Райдужні хайлайтери і радужниеи тіні. На хвилі популярності стробінга з'явився новий підвид цієї техніки - райдужне «підсвічування» шкіри. Шанувальники нового тренда, використовуючи хайлайтери різних відтінків - від яскраво-червоного до синього, бузкового та зеленого, малюють на вилицях веселку. Насправді, в повсякденному житті це виглядає не дуже доречно, хіба що для тематичних вечірок. Щоб повторити такий макіяж, знадобиться або палетка хайлайтеров, або кілька окремих засобів різних відтінків. Обов'язково добре розтушовують такий макіяж.
  7. Використання трафаретів для макіяжу. Причому, як трафарети використовуються дуже багато варіанти підручних засобів, наприклад, банківські картки. Це дійсно може відчутно полегшити нанесення макіяжу. Спробуйте, наприклад, піднести вашу банківську (або будь-яку іншу пластикову) карту до ока - і починайте фарбувати стрілку. Це допоможе вам добитися більшої симетрії в кутах "хвостиків" стрілок. Багато хто використовує для цих же цілей ложки, вилки і інше. Але, до речі, ви можете обзавестися спеціальними трафаретами для стрілок - це і простіше, і гігієнічніше.