Парфуми слід дарувати лише в тому випадку, якщо ви на 100% знаєте смак людини або знаєте, яким саме парфумом він користується. В такому випадку це - безпрограшний подарунок! У грудні парфумерні магазини пропонують безліч подарункових наборів, в яких в подарунок до парфуму ви отримаєте лосьйон з улюбленим ароматом або мініатюру, яку подруга зможе покласти в сумочку, щоб по потребі оновлювати аромат.

На що варто звернути свою увагу?

Якісна туш чорного кольору - продукт, якого потребує кожна жінка! Це подарунок, з яким ви точно не прогадаєте. Але перш, ніж придбати туш на подарунок, радимо прочитати відгуки на пару-трійку продуктів, щоб знати, яка туш для вій дійсно класна. І так, якщо ви придивляєтеся до люксу, зверніть увагу на подарункові набори, в комплекті до яких часто додають олівець для очей (і все це за ціною туші).

Напевно ви вже знаєте чудо-властивості патчів під очі. Ми їх хвалили неодноразово, і разом з нами від них без розуму весь світ. Це уходовой продукт, який підійде кожній жінці: патчі зменшують набряклість, прибирають кола під очима і навіть розгладжують дрібні зморшки! Радимо придивитися до корейських патчам (вони класні!).

Якісних кистей багато не буває! Навіть якщо ваша подруга користується кистями, це не означає, що вона не потребує нових. А якщо вона і зовсім ними не користується, тоді це те, що вам потрібно! Про те, які кисті необхідні кожній жінці, ми писали раніше. Нижче - приклади якісних кистей, які спростять вам процес пошуку.

Якщо з вибором нюдовой помади все складно, то з нюдовой палеткой тіней якраз навпаки - все просто до непристойності. Вона універсальна і підходить абсолютно всім!

Якщо ви не хочете дарувати косметику, подаруйте корисний б'юті-гаджет! Одна з останніх інновацій - гребінець-випрямляч. Якщо у вашої подруги в'ються або пушаться волосся і вона часто їх випрямляє, цей подарунок на Новий рік стане для неї справжнім порятунком! Гребінець при нагріванні виділяє аніони, які дозволяють зберегти вологу в волоссі і знімають статичну електрику. Така гребінець-праску розгладжує кутикулу волоса, завдяки чому локони виглядають здоровими і блискучими. Ціна такого гаджета коливається в межах 400-800 грн.

Від такого подарунка кожна жінка буде без розуму! Такий гаджет дозволяє створити локони максимально швидко і просто, самостійно контролювати напрям накрутки локона (за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки або по черзі), температуру і час нагрівання. За допомогою такої плойки можна створювати як хвилі, так і м'які завитки. Орієнтовна вартість - 2-3 тис. Грн.

Жодна жінка не відмовить собі в задоволенні побалувати себе скрабом для тіла з запахом кави або лосьйону з запахом жуйки. Вибравши подарунковий набір з великою кількістю «смачненького» всередині, ви точно зробите початок року для подруги по-справжньому солодким!