Ринок декоративної косметики сьогодні надзвичайно широкий. Насправді, вже давно минули ті часи, коли хороші засоби можна було знайти виключно в люксовому сегменті. Так уже повелося, що дорога косметика люкс класу вважається на порядок краще косметики з мас-маркету. Хоча ми готові сперечатися, так як різниця між люксом і мас-магазинів нерідко полягає лише в оформленні упаковки і ціною. Більш того, багато дорогі і дешеві марки косметики належать одним і тим же корпораціям. Це як з модою: у подіумної марки з'являється хіт - в недорогому магазині можна купити його приземлену копію. У великий косметичної лінії виникає маст-хев - мас-маркет (часто входить в той же концерн) робить схожий продукт дешевше. І так, чи варто купувати дешеві аналоги дорогої косметики? Розберемося в питанні.

Дешеві аналоги дорогої косметики: чи варто їх купувати?

Насправді, найчастіше, упередження, що стосуються недорогий косметики, абсолютно невиправдані. Як вже було сказано вище, найчастіше люксові концерни мають дочірні бренди, продукція яких робиться на тих же заводах і фабриках, що люксові варіанти. Звичайно ж, є унікальні люксові косметичні засоби, ефект від яких навряд чи може зрівнятися з чим-небудь ще, практично в кожній люксової марки такі є. Проте, близькі аналоги знайти можна. І, якщо ви не хочете викидати на косметику астрономічні суми, то не варто цього робити. І так, це дійсно має сенс з наступних причин:

  • Коли мова йде про люксових марках, відразу варто згадувати про існуючі величезних націнки за бренд. Подумайте: ви можете платити не за якісне засіб, а за упаковку і гучне ім'я на ній. А можете купити "робочу конячку" без зайвих переплат. У деяких випадках націнка за бренд може становити до 70%.
  • Красива, люксова упаковка - це те, що досить часто також визначає високу ціну. Виробники намагаються з дизайнами, але за це теж треба платити. Чому б тоді не зробити вибір на користь якісного продукту в простий, пластиковій упаковці?
  • Сьогодні різноманітність на ринку декоративної косметики настільки велике, що наявність абсолютно унікальних текстур або відтінків, практично нереально. Ви практично завжди можете знайти бюджетний аналог люксового кошти.
  • Є категорія косметичних продуктів, які практично не має сенс купувати саме в люксової категорії. Це - ті продукти, які зазвичай закінчуються або засихають занадто швидко. Туші і підводки - той самий варіант.
  • Природно, продукти з мас-маркету потребують трохи більш якісному тестуванні при виборі, проте, знайти там перлини - більш, ніж можливо. Крім цього, ви також можете звертати увагу на дочірні бренди великих люксових марок. Так ймовірність знайти відмінні косметичні продукти багаторазово підвищується. Природно, якщо ви перебуваєте в пошуках аналогів, то на репліки і підробки не можна звертати жодної уваги, там ви якості точно не знайдете. А ось на продукцію відомих мас-маркет марок - цілком.
  • Те, на чому точно не варто економити - це кисті. Косметика цілком може бути недорогий, але ось в якісний набір кистей безперечно варто вкластися, тим більше, що вони точно прослужать вам довгі роки, кисті адже точно не мають терміну придатності.

Якісні кисті: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних кистей для макіяжу, рекомендуємо пошукати все те, що вам потрібно, в асортименті інтернет-магазину Вобс. Дійсно великий вибір, висока якість, приємні ціни, - все це у нас!