Класичний голлівудський макіяж - це ідеальний вечірній макіяж для особливих випадків. Він чудово приховує недоліки, підкреслює гідності будь-якої особи і робить зі своєї господині справжнісіньку зірку. Природно, такий мейк - зовсім не для повсякденного носіння, він має на увазі особливий випадок, особливий захід, особливий наряд і навіть настрій. Якщо ви налаштовані сяяти - то обов'язково дотримуйтесь наших порад!

Отже, як же правильно робити класичний голлівудський макіяж?

Якщо з голлівудською укладанням, у нас, як правило, асоціюються добре структуровані локони, то тут мова йде про ідеальний тоні особи, акуратному контурінге, стрілках і червоною яскравою помаді. Саме такий макіяж любила легендарна Мерилін Монро і багато її зоряні сучасниці, а також саме такий образ із задоволенням експлуатують сучасні зірки на всіляких червоних килимових доріжках.

Такий макіяж повинен бути бездоганно стійким. Саме для цього ми наносимо на обличчя праймер, завдання якого - продовжити стійкість нашого голлівудського мейк. Далі справа за плотноукривістой тональної основою - текстура повинна бути легкою, а ступінь покриття - вагомою. Наносимо її спонжем або пензлем-дуофіброю. Коригуємо всі дрібні недоліки і почервоніння. Зону навколо очей коригуємо консілером і плоским синтетичним пензлем, раозтушовуючи консилер до скронь - для візуального ефекту ліфтингу і свіжості погляду.

Голлівудський макіяж припускає, зазвичай, кремовий контурінг. Тому, озброюємось мініатюрними дуофібрами, наносимо на "стратегічні" зони темне контуріруются засіб і добре розтушовуємо його. На всі виступаючі частини обличчя наносимо більш світле засіб і також растушевиваем його дуофіброю. Згладжуємо всі межі, щоб ефект від контурінга був помітним, але сама присутність цих коштів на обличчі - ні. Закріплюємо отриманий результат фінішної пудрою. Посилюємо ефект за допомогою сухого хайлайтера на вилицях, "спинці" носа, подбровного просторі.

Наносимо світло-бежеві рум'яна на "яблучка" щік круговими рухами. Оформляємо брови: вони повинні бути досить графічні, яскравими, зі зламом. Щоб не було ретро-ефекту, текстуріруем волоски тушшю або гелем для брів.

Настала черга очей і тут варто згадати про класичну розтушовування тіней: затемнити зовнішній кутик ока, висвітлити внутрішній і добре розтушувати. Втім, цей момент, як і контурінг, не повинен бути занадто явним, адже нам необхідно ще й намалювати стрілку. Її ми малюємо за допомогою вугільно-чорної рідкої або гелевою підводки, не забуваючи про межреснічного стрілку олівцем. Фарбуємо вії об'ємною тушшю, при необхідності - клеїмо накладні.

Нарешті фарбуємо губи: тут варто вибрати червону помаду, відповідного вам подтона, в ідеалі - оксамитової текстури. Контур повинен бути ідеально чітким і рівним, саму форму рота - скругляются. Обов'язково використовувати олівець для губ.

Ось і все - наш розкішний голлівудський макіяж готовий! Доповнюйте образ високим пучком або ж об'ємними локонами і відповідним нарядом.

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Вам знадобиться максимально широкий арсенал кистей: адже акцентів на обличчі в цей раз у нас хоч відбавляй. Якщо ж вам чогось не вистачає, то асортимент інтернет-магазину Wobs - до ваших послуг: тут ви легко знайдете все те, що вам потрібно!