Праймер або база під тіні - це один з найбільш важливих предметів у косметичці. Саме база під тіні допомагає значно поліпшити стійкість макіяжу, саме вона значно полегшує растушевку і всі подальші маніпуляції з мейкапом. Втім, про все по порядку. У цій статті ми розповімо вам, навіщо ж все-таки потрібен праймер під тіні, як правильно його використовувати, як правильно підібрати для себе базу під тіні, а також про те, які є альтернативні способи використання.

Праймер під тіні: навіщо він потрібен?

Насправді, в макіяжі праймер під тіні виконує ряд кілька вкрай важливих функцій. По-перше, він відмінно працює на стійкість макіяжу. Нанесений на повіки праймер дійсно істотно продовжує стійкість всього вашого макіяжу очей. Крім цього, база під тіні значно полегшує растушевку тіней, ваш макіяж виходить більш акуратним, а робиться швидше. Як мінімум, вже цих плюсів більше, ніж достатньо, щоб обзавестися праймером і використовувати його на постійній основі.

Як правильно використовувати базу під тіні?

Базу під тіні потрібно наносити на повіки пальцями, плескали рухами в зовсім невеликих кількостях. Справа в тому, що надлишок праймера може зіграти злий жарт і, навпаки, зробити макіяж стійкішим. Не тріть повіки при нанесенні. Після нанесення, праймер варто припудрити, а вже потім - приступати до нанесення макіяжу століття. Якщо ви завдасте тіні відразу на праймер, то розтушувати їх буде досить складно, макіяж візьметься плямами. Дуже важливо наносити праймер на всю повіку навіть вище складки, паралельно при цьому растушевивая його. Наносите праймер також і на нижню повіку.

Як ще можна використовувати праймер для повік?

Праймер для повік також можна використовувати і на губах: для того, щоб макіяж губ був особливо стійким. Крім цього, праймер допомагає запобігти розтіканню помад і блиском. Тому, якщо ви знаєте, що ваша помада або ваш блиск може розтікатися, спробуйте нанести під засіб для губ праймер - і ви будете приємно здивовані.

Як правильно вибрати праймер під тіні?

Насправді, тут найкраще орієнтуватися на відгуки покупців. Крім цього, не забувайте про свій тип шкіри: наприклад, якщо шкіра ваших століття все-таки швидше суха, то не варто вибирати ті бази, які обіцяють стовідсоткову стійкість, вони додатково висушать ніжну шкіру повік. Також ви можете піти зовсім простим шляхом і вибрати базу тієї ж марки, що і тіні, які ви використовуєте: як правило, продукти однієї марки дійсно поєднуються дуже добре. Найкраще купувати бази у професійних марок, вони як правило відрізняються більшою стійкістю. А ось з ціною кореляції не виявлено: ви можете купувати праймер цілком недорогий, наприклад, в недорогому профе. Найкраще вибирати базу в світлому бежевому відтінку, вона додатково вирівняє рельєф і колір століття.

Чим можна замінити базу під тіні?

Якщо базою під тіні ви не обзавелися, але зробити макіяж стійкішим все ж хотілося б, то ви цілком можете використовувати хороший стійкий консилер або коректор. Тільки не використовуйте підсвічуються варіанти, тоді результат буде рівно протилежним. Використовувати консилер або коректор потрібно рівно за тією ж схемою, що і праймер: наносимо продукт тонким шаром, рухами на все віко, добре припудрюємо. Можна не припудрити, а нанести світлі бежеві тіні.