У певний період татуаж або перманентний макіяж став досить-таки популярним. Це, багато в чому, пояснювалося тотальним цейтнотом у дівчат і небажанням витрачати надто багато часу на макіяж вранці. Брови з перманентним макіяжем, контур губ, контур верхніх вій, це дійсно було досить-таки поширеним. Правда, йде час, ті чи інші схеми макіяжу стають все менш актуальними, особа з перманентним макіяжем, зробленим три-чотири роки тому виглядає старше і зробити що-небудь з цим досить-таки складно, техніки видалення татуажу, безумовно, існують, але вони досить-таки дороги і болючі. Втім, щось цілком можна виправити за допомогою макіяжу. як? Ми із задоволенням вам розповімо!

Виправити невдалий татуаж за допомогою макіяжу: як?

Перше, обов'язково варто озброїтися досить пигментированним тонуючим засобом. Це може бути щільний тональний крем, добре криє консилер або коректор. Тепер розберемося, що ж нам робити з нашим татуажем.

  • Якщо ви хочете приховати татуаж брів, радимо вам почати з тонуючого кошти. Для початку за допомогою невеликої кисті, краще - дуофібри, зафарбовує всю поверхню брів: це допоможе нейтралізувати основою пігмент. Якщо тут посиніло, як це часто з ними відбувається, спробуйте нанести під тональний засіб додатково коректор з розовінкой, який допоможе додатково нейтралізувати пігмент. Потім - припудрюємо тональний засіб і за допомогою тонкої кисті і помади для брів наносимо контур "нових" брів: короткими штрихами, які як би імітують природні волоски. Такими ж тонкими штрихами заповнюємо всі "тіло" брови. Додатково можна заштрихувати цю ділянку тінями для брів відповідного відтінку. Тепер текстурируются брови за допомогою відтінку туші для брів з фібрами: це допоможе додати обсягу і природності. Не забудьте підкреслити нижній контур брови за допомогою консілера з пензлем. Таким чином, ви можете досить просто замаскувати як небажаний пігмент, так і застарілу форму брів: але пам'ятайте, що як маскують продукти, так і продукти для брів повинні бути досить сильно пігментованими. Якщо пігменту не вистачає, вбивайте його за допомогою синтетичної кисті: це допоможе сконцентрувати максимум.
  • Якщо ви хочете замаскувати невдалий макіяж губ, то тут вам теж варто озброїтися щільним тональним кремом, консілером або коректором, акуратно нанести його за допомогою вологого спонжа на всю поверхню губ, виходячи за контур: щоб по максимуму нейтралізувати яскравий пігмент татуажу. Можна злегка припудрити поверхню, яка заповнена тональним засобом, але не перестарайтеся: занадто багато тони на губах виглядає негарно. Додатково можна продублювати коректор саме в зоні контуру, там зазвичай скупчується найбільша кількість пігменту. Пастка полягає в тому, що досить світлі, нюдовие помади з татуажем використовувати досить проблематично: вони не перекривають яскравий пігмент. Крім цього, у вас не вийде варіювати форму губ. Потім, після нанесення тону і припудривания, малюємо новий контур губ за допомогою олівця підходящого вам відтінку: звичайно ж, в разі наявності татуажу краще використовувати більш яскраві помади \ олівці / блиски. Потім, лайфхак: заповнюємо весь ділянку всередині контуру за допомогою спеціального Тінта. Це допоможе максимально уніфікувати колір губ і позбутися від різниці у відтінках, який присутній через наявність татуажу. І вже потім покриваємо губи помадою в тон олівця, або блиском. Контур губ можна додатково підкреслити із зовнішнього боку за допомогою консілера з пензлем. Не забудьте нанести хайлайтер на "галочку" над верхньою губою.
  • Якщо ви хочете приховати наявність татуажу війкового контуру або будь-якого іншого татуажу на верхніх століттях, варто нанести на все віко високопігментовані консилер, припудрити. Якщо у вас є татуаж повік, то нюдовий макіяж в його класичному розумінні вже навряд чи вийде зробити без лазерного видалення. Проте, якщо ви хочете приховати татуажном стрілки під, наприклад, іншою формою стрілок або смоки-айз, то у вас це цілком вийде. Отже, припудрюємо повіки, тільки після цього наносимо тонким шаром праймер. Подальші дії залежать від бажаного вами макіяжу: можна зробити класичну растушевку тінями, потім намалювати стрілки рідким підведенням, можна - зробити Смоукі-айз по класичній техніці, можна зробити класичну растушевку тінями. Головне - вибирати досить високопігментовані тіні. Не забудьте про межреснічного стрілку темним олівцем, а також досить активно прокрашенние вії об'ємною тушшю. Додатково можна додати накладні вії: вони як би перетягнуть на себе увагу і додатково приховають татуаж.

Дуже важливо також використовувати правильні кисті для приховування перманентного макіяжу. Ми радимо вам використовувати досить щільно набиті кисті з синтетичного ворсу для кремових текстур. Також відмінно підходять кисті-дуофібри з комбінованого ворсу. В деяких випадках оптимальним варіантом буде вологий спонж: вибирайте ті варіанти, коториеи мають звужений, загострений кінчик. Вибирайте оптимально підходящі для вас розміри. Такі кисті ви можете без проблем знайти в асортименті магазину Вобс: по найбільш доступними цінами і в дійсно високій якості!

Як бачите, приховати татуаж - хоч складно, але все ж можливо. Саме тому ми настійно радимо вам відмовитися від перманентного макіяжу, який має властивість деформуватися, "плисти", змінювати свій колір протягом часу, який як би консервує особа всередині одного тренда і не дозволяє робити різні варіанти макіяжу. Різноманітність і свіжість - наше все!