Сяючий макіяж - це незмінний тренд нинішнього і безлічі попередніх сезонів. Сяйво досягається безліччю способом - в хід йдуть гліттери, блискітки, різні шіммери, хайлайтери, пудри з ефектом сяйва, металлики і багато іншого. Спробуємо розібратися, як же використовувати сяючі пудри і шіммери в макіяжі!

Чим відрізняється сяюча пудра від шиммера?

По факту - сяюча пудра найчастіше представляє собою сатинову фінішну пудру, яку, в нюдових макіяжах можна використовувати як хайлайтер. Однак, сяючі частинки в такій пудрі настільки дрібні, що без шкоди для іміджу, таку пудру можна запросто використовувати як фінішну пудру, або пудру вуаль, як завершальний і освіжаючий етап макіяжу. Шиммер ж дає більш явне сяйво, а іноді і досить помітні блискітки в складі. Шиммер можна використовувати лише на окремих ділянках особи, він підходить для висвітлення внутрішнього куточка ока, для використання під бровою і на вилицях. Скажімо, він більш явний, ніж хайлайтер і фінішна пудра, але до рівня блискіток ще не дотягує.

Як правильно використовувати сяючі пудри і шіммери?

Сяючі пудри можна використовувати двома способами - наносячи на все обличчя (ідеально для похмурої погоди, для нівелювання "втомленого" виду), а також наносячи на зони висветленія - вилиці, спинка носа, лоб, трохи підборіддя. Шіммери ж не варто наносити на все обличчя, а лише на вилиці, спинку носа, підборіддя, внутрішні куточки очі і подбровное простір. Також шіммери можна цілком вдало використовувати як тіні. Якщо ви хочете надати своєму рум'янцю сяйва, то спочатку нанесіть улюблені матові рум'яна, а зверху - крапельку шиммера.

З яким макіяжем добре поєднуються сяючі пудри і шіммери?

Якщо сяюча пудра, за фактом, універсальна і не підходить, мабуть, тільки для зовсім жирної шкіри, то з шіммери варто бути дуже акуратними. Шиммер на обличчі - це такий же яскравий акцент, як, скажімо, темні смоки, виразні стрілки або яскраві губи. Шиммер не потрібно використовувати при повному макіяжі, щоб не отримати ефект перебору або "я одягла усе найкраще відразу". Ідеально він підходить для використання в нюдовом макіяжі - він відразу перестає бути нудним, набуває необхідну виразність і, не побоїмося цього слова, контрастність. Тобто ми наносимо тональний засіб, консилер, трохи пудри на Т-зону, злегка проходимся відтіночним гелем по бровах, по "яблучках" щік - рум'янами, а по складці верхньої повіки - сатиновими тауповимі тінями. Для губ досить відтіночним бальзаму і краще, звичайно, обійтися без туші. Далі ставимо акценти шіммери на зонах висветленія. І тоді особа заграє зовсім новими фарбами, стане дуже свіжим, відпочив, сліди втоми відразу ж нівелюються. З шіммери дуже важливо не переборщити і, в обов'язковому порядку, використовувати правильні кисті. Якщо ви переборщили з сяйвом, то спробуйте "загасити" цей ефект пудрою - в такому випадку у вас вийде дуже цікавий ефект світіння, як би зсередини.

Які кисті потрібні для сяючих пудр і Шіммери?

Для сяючою пудри вам знадобиться ваша улюблена, бажано - велика кисть для пудри з натурального ворсу. Саме такий варіант підійде найкраще. Для шиммера потрібна кисть трохи менше - адже їй необхідно розставляти акценти. Кисть для шиммера повинна бути також виконана з натуральним ворсом - все-таки це суха текстура. Кисть може мати круглу або пласку форму, багато обходяться пензлем для рум'ян або корекції, але, в обов'язковому порядку, абсолютно чистою. Акценти під бровою, на "цибулі Купідона" і в куточках очей розставляємо зручною для вас пензлем для тіней.

Де можна купити хороші кисті?

Кисті як для сяючих пудр, так і для Шіммери, ви легко знайдете в великому асортименті інтернет-магазину Wobs.ua. Найприємніші ціни, стабільно високу якість, швидка доставка, зручні умови оплати, функціональність кистей, їх довговічність і зносостійкість - наші постійні клієнти в захваті! З Wobs ваші макіяжі будуть найкрасивішими!