Правильно і красиво нанесена тональна основа - це практично стовідсоткова запорука гарного і акуратного макіяжу. Нічого складного в цьому немає - ми розповімо як це зробити і заодно поділимося парочкою секретів!

Що потрібно для того, щоб красиво нанести тональний крем?

Картинки по запросу красиво нанести тональный крем

Насправді, дуже багато залежить від якості самої тональної основи. Красиво і рівномірно нанести допотопний "Балет" - завдання з розряду нездійсненних, тому до вибору засобу варто підходити максимально ретельно. І заодно тестувати на відповідний вам колір - робити це потрібно на шиї, а не на тильній стороні долоні або щоці, на якій, найчастіше, вже присутній хоча б мінімальне тональний покриття.

Факт: сатинові тональні основи наносяться набагато швидше, рівніше і легше абсолютно матових, мають властивість максимально "схоплюватися" на шкірі і розтушовуватися максимально туго. Тому зробіть свій вибір на користь крему з сатиновим фінішем, а матовості, якщо вона звичайно потрібна, можна домогтися і за допомогою матуючого праймера і пудри.

Чим нанести тональний крем?

Зробити це можна просто пальцями, плоскою синтетичної пензлем для тональної основи, пензлем-дуофіброй або ж спонжем. Ефекти при цьому досягаються різні: від тепла пальців основа тане і розподіляється швидше, синтетична плоска кисть створить більш щільне покриття, дуофібра як би "відполірує" особа до фарфорового стану, а спонж, особливо вологий, створить максимально напівпрозорий, легкий ефект. Тому, за допомогою чого це зробити - вирішуйте по вашим потребам, а це, заодно, наочно ілюструє те, що тональну основу можна мати одну, а способами нанесення домагатися різних ефектів.

Істотно полегшить нанесення тонального крему спеціальний праймер. І не забувайте про підготовку шкіри - про очищення, тонізації і вашому денному кремі.

Наносити тональний крем краще від центру до периферії, ретельно розтушовувавши його на кордоні з шиєю. Візажисти радять злегка тонувати навіть мочки вух - щоб вони не відрізнялися по відтінку або текстурі від імені. Якщо не всі недоліки виявилися покриті основою - не варто поспішати наносити новий шар, який загрожує ефектом "маски", озбройтеся консілером і відкоригуйте зону навколо очей, а пигментированним коректором зафарбуйте недоліки шкіри - і потім вже дивіться, чи потрібен новий шар основи або ж можна цілком обійтися наявним, закріпивши результат легкої фінішної пудрою. Не забувайте про підсвічувати засобах - Хайлайтер і люмінайзерах, саме вони дозволяють створювати гарний, сяючий тон. Рідкий люмінайзер ви можете просто змішати з тоном, щоб додати відчутного сяйва.

Картинки по запросу кисть-дуофибра wobs

Якщо ви наносите основу спонжем - використовуєте "промаківающімі" руху, пензлем дуофіброй - "поліруючі", для плоскої синтетичної кисті актуальні зворотно поступальні рухи до тих пір, поки шар основи повністю не розтушуйте на обличчі. І для будь-якого варіанту нанесення вкрай актуальні ретельні розтушовування на кордоні з шиєю.

Які кисті потрібні для нанесення тональної основи?

Як вже було сказано, в залежності від очікуваного ефекту, вам може знадобитися кисть-дуофібра (що поєднує в собі натуральний і штучний ворс), плоска синтетична кисть або ж спонж. Корисно мати в своєму арсеналі все перераховане. Все це ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs за найдоступнішими цінами і в незмінно високій якості. Бути красивою з Wobs - просто!