Якісна пудра - це те, без чого, по-хорошому, не повинен обходитися жоден макіяж. Пудра - це справжній маст-хев будь косметички і причин цьому маса. Давно вже минули ті часи, коли пудра була сухою текстурою, яка западала в пори, підкреслювала лущення і мала функцію виключно матирования особи. Сьогодні ж є пудри матирующие, сяючі, мінеральні, антибактеріальні, прозорі, фінішні, що покривають, відтінків, - різновидів маса, будь-яка дівчина може дуже просто підібрати варіант на свій смак, а також за потребами свого типу шкіри. У пудр зараз досить багато призначень: вони матируют особа, блюр, розсіюють світло, закріплюють макіяж, допомагають розтушовувати тіні, можуть брати участь в скульптування особи. Умовно пудри можна розділити на два типи за ознакою форм-фактора: компактні і розсипчасті. Розсипчасті пудри - це варіант виключно для домашнього використання, коли красива пудрениця повинна красиво стояти на туалетному столику і радувати око, а її вміст, повинно використовуватися в якості фінального штриха в макіяжі: для поправлення макіяжу її використовувати вкрай небажано. Компактна ж пудра - це варіант для косметички "в сумочку", для поїздок, в цілому - це хороший тревел-варіант, особливо тоді, коли сама пудрениця оснащена хорошим дзеркалом. Компактна пудра чудово підходить для поправлення макіяжу. Втім, у неї є і один досить істотний недолік, - саме такі пудри розбиваються досить часто. Що ж робити, якщо пудра розбилася? Чи можна її якось успішно реанімувати?

Чи можна якось реанімувати пудру?

Скажемо відразу: реанімувати пудру дійсно можна, але тільки в тих випадках, коли її вміст не прокидалося на підлогу. Якщо це все-таки відбулося, то підлогу варто пропилососити або помити, а пудреницю - викинути. Навіть якщо до цього ваш підлога була ідеально чистим, таку пудру на обличчя наносити більше не можна, вона може стати джерелом серйозних запалень і акне. Якщо ж не розсипалася, то ви можете використовувати кілька основних способів відновлення.

  • Ви можете спресувати пудру заново. Для цього вам потрібно максимально подрібнити наявні шматочки компактної пудри, буквально, в пил. Потім, зсипали нашу вже подрібнену пудру в пудреницю назад, заливаємо поверхню спиртом, - звичайним, етиловим, з аптеки. Спирт послужить своєрідним зчіплюються речовиною в цьому випадку. Після цього нам потрібно спресувати пудру. Можна, взяти, наприклад, кухонну ступку: не забудьте, тільки, обернути її стерильною серветкою. Добре притисніть пудру ступкою, в ідеалі, залиште на якийсь час. Просихати така пудра повинна ще, як мінімум, протягом доби.
  • Якщо перший спосіб вам не дуже подобається, ви цілком можете також зробити пудру розсипчастою. Цей спосіб також підходить для тих пудр, які вже починають закінчуватися і їх важко набирати кистю. Зсипають шматочки компактної пудри в блендер і декількома короткими натисканнями подрібнюємо її. Далі, пересипаємо в пудреницю, користуємося як звичайної розсипчастою пудрою. Замість блендера можна також використовувати кавомолку. І не забудьте ретельно промитий і просушити кухонний девайс, - і до, і після. Такий спосіб також відмінно підходить для корекції текстур і відтінків. Ви можете додати трохи світлішою або темнішою пудри. Якщо ви хочете отримати більше сяючий фініш - додайте хайлайтер. Більш матовий - мінеральну пудру. Додавати також можна бронзери і рум'яна, в цілому, простір для творчості тут великий.

Як бачите, в реставрації пудрових косметичних продуктів немає нічого складного. Той же спосіб ви можете запросто застосовувати у випадках з рум'янами, тінями, бронзерамі, Хайлайтер і іншими продуктами. Вкрай важливо для досягнення правильного ефекту, використовувати для пудр гарні кисті. Наприклад, в асортименті інтернет-магазину Вобс, ви можете знайти прекрасні кисті для пудри з натурального ворсу, різних форм і розмірів. Прийнятні ціни, висока якість, великий вибір, - все це про нас!