Брови - це те, що безпосередньо впливає на сприйняття особи оточуючими і та частина особи, яка просто зобов'язана бути на висоті завжди і всюди. Як правильно оформити брови олівцем - читайте в нашому Гайд!

Як правильно оформити брови і чим?

Це - один з основних питань, що виникають як у професійного візажиста, так і у звичайної дівчини. Сьогодні ринок надає нам величезну кількість продуктів для брів. Туші, тіні, гелі, пудри, що фіксують воски та це лише мала частка того, що ми можемо бачити в асортименті магазинів. Оформляти брови стало модно, природні, розрослися брови - це тренд, саме тому ми бачимо настільки вражаючий вибір і просто зобов'язані вміти "робити брови з нічого!". Однак, при всій різноманітності, не варто забувати і про старе-добре оформлення брів олівцем.

Як правильно фарбувати брови олівцем?

Дуже багато що вирішує правильно підібраний відтінок. Тут ми керуємося простим правилом: для блондинок вибираємо відтінок темніше кольору волосся на тон, для брюнеток - світліше кольору волосся на тон, шатенкам і власницям каштанових волосся підбираємо відтінок тон в тон, це ж стосується і рудоволосих дівчат. Природно, звертаємо увагу і на "температуру" відтінку: "теплим" волоссю - теплі відтінки, "холодним" - холодні, попелясті.

Який олівець краще - пудровий або восковий?

Пудровий олівець дасть більше пігменту, тобто, кольори і більше підходить для сучасних, м'яких брів. Втім, воскові олівці теж мають свої плюси - за рахунок своєї текстури він добре фіксує волоски і не вимагає в подальшому "закріплювачів" у вигляді восків і гелів.

Наступний момент - це правильна побудова малюнка брови. Зайва графіка робить обличчя більш дорослим і зрілим, іноді навіть агресивним, до слова - вона давно вийшла з моди, тому робимо лінію брів досить м'якою, без "фатального" зламу. Починаємо проводити лінію по нижньому контуру брів, направляючи "хвостик" до скронь або початку виличної кістки. Далі, проводимо лінію по верхньому контуру, заповнюємо "прогалини" в брови, растушевиваем. Вкрай важливо ретельно розтушувати початок брови для максимально природного вигляду - натуральна брову починається не надто чітко і графічні і щоб досягнути реального вигляду навіть у вечірньому макіяжі дуже важливо це розуміти.

Якщо ви хочете ще менше графичности і ще більше натуральності, то максимально гостро нагострити олівець і заповнюйте прогалини маленькими, короткими штрихами, як би імітують волоски брови.

Потрібно підібрати ідеальний олівець для брів? Асортименту магазина wobs.ua є, що вам запропонувати! Величезний вибір різних олівців, що дозволяють зробити ідеальні брови будь-якого типу зовнішності і дівчатам з будь-якими відтінками волосся, пудровие і воскові, стійкі, з надзвичайно піддатливою і комфортною текстурою.