Настав час, коли червоні та рожеві відтінки тіней можна назвати найбільш трендовими - зараз вони воістину знаходяться на гребені модної хвилі. "Приміряють" на себе такі відтінки тільки найсміливіші модниці - інші дівчата просто бояться ефекту "заплаканих" очей, стомленого, втомленого зовнішнього вигляду та інших "принад", які можуть виявитися на обличчі внаслідок використання червоних і рожевих тіней. Однак, ми припасли для вас поради, які допоможуть вам виглядати з макіяжем очей в червоних відтінках гранжевим і оригінально, а з рожевими відтінками - свіжо і чудово!

Що важливо у використанні червоних і рожевих відтінків в макіяжі очей?

По-перше, бажано, щоб тіні були слабопигментированние - це дозволить робити макіяж поступово, акуратно нашаровуючись колір до отримання потрібної інтенсивності мейк.

По-друге, щоб нейтралізувати можливу червоність в очі, використовуйте освіжаючі і бажано відбілюючі краплі для очей.

По-третє, саме такі відтінки підлягають неймовірно ретельної розтушовування. Якщо відтінок рожевого занадто холодний для вас - нанесіть трохи персикового відтінку прямо поверх, це "утеплить" колір. Червоний можна злегка "підтримати" коричневим в макіяжі, растушевав ним кордону кольору. До слова, якщо ви не готові до екстремального, гранжевим червоному кольору на очах, спробуйте його для початку в якості невеликого акценту, наприклад, в смоки.

По-четверте, вам необхідний зовсім ідеальний тон особи. Червоні і рожеві відтінки мають властивість підкреслювати недоліки особи, тому ретельно замаскуйте за допомогою тональних засобів наявні недоліки і почервоніння, особливо ретельно обробіть крила носа.

По-п'яте, додайте до мейк легку межреснічного стрілку і виділіть вії чорною або коричневою тушшю.

По-четверте, додайте на нижню слизову оболонку ока світло-бежевий кайал, він максимально нейтралізує небажану червоність.

Картинки по запросу Как правильно красить глаза красными и розовыми тенями

Рожевий колір вибирайте відповідно до вашого кольоротипу - теплим чи холодним. Відтінки червоного ви теж можете вибирати за смаком, аж до бордового або теракотового. І ми віримо, що ви зможете за допомогою наших рад створити оригінальний і трендовий образ!

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Такий макіяж очей вимагає хорошої і ретельної розтушовування, тому, головне - наявність правильних кистей декількох форм і розмірів з натурального ворсу. Їх ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs по найбільш приємними цінами!