Слова "бронзер" і "скульптор" міцно оселилися в лексиконі не тільки візажистів, але і просто сучасних дівчат, що стежать за тенденціями в моді та світі б'юті. Здавалося б, все просто, проте при візуальному схожості цих косметичних продуктів, між ними є істотні відмінності - в способах нанесення, в призначенні і в зонах, на які їх необхідно наносити. У чому ж справа? Ми вам розповімо!

Отже, чим бронзер відрізняється від скульптора?

Насправді, скульптор - це матова або злегка сатиновая пудра, яка повинна створювати ефект природної тіні під вилицями, коригувати форму особи, форму носа. Скульптор повинен мати категорично вивірений пігмент, щоб не створювати ефекту рудого плями, сірого плями, сизого, рожевого або будь-якого іншого, тільки лише природна тінь - ніби у вас такі вилиці були завжди. Пудровий скульптор наноситься пензлем середнього рівня набиті і спеціальної форми на ділянки під вилицями, бічні поверхні чола, крила носа, лінію підборіддя. Він абсолютно не повинен бути помітний на обличчі - і тому його необхідно максимально ретельно розтушовувати.

Картинки по запросу бронзером

Бронзер ж - це спеціальна, частіше шіммерная або сатинова пудровая текстура, що володіє відтінком засмаги з відливом в бронзу, мідь, крем-брюле, пряжене молоко та інші теплі відтінки. Бронзер не повинен бути сірим - він повинен надавати відпочив вигляд і легкий відтінок засмаги, для sun-kissed make up це - саме те, що потрібно. Наносити бронзер краще пухнастим пензлем на ті ділянки обличчя, які загоряють швидше і сильніше за все - лоб, ніс, верхня частина скул (але це не говорить про те, що його потрібно наносити як рум'яна - природного рум'янцю такого відтінку не буває!). З бронзеров, як і зі скульптором, ні в якому разі не можна переборщувати - це буде дуже помітно на обличчі. Наносите бронзери в мінімальних кількостях, навіть якщо ви володієте вираженим загаром - і стежте за тим, щоб в результаті, ваш колір обличчя не відрізнявся від кольору шиї. Ах да, на шию і ключиці бронзер також можна наносити - він дуже стрункішою шию, а на ключицях і декольте завдяки своїй сатиновою або шіммерной текстурі створює красиве, дуже спокусливе сяйво.

Чи всім йдуть бронзери?

В цілому так, особливо відмінно бронзери виглядають влітку на сонечку, а також у святковому макіяжі при штучному освітленні. Бронзера, як і будь-який світловідбиваючої текстурі для повної краси необхідний хороший світло. Взимку намагайтеся наносити бронзери в міру, єдине, вони практично протипоказані дівчатам з максимально світлої, буквально білою шкірою.

Які кисті потрібні для нанесення бронзера і скульптора?

У випадку з сухими, пудровим бронзерамі і скульпторами, вам знадобляться кисті із натурального ворсу, досить щільно набиті для скульптора (кращий скошений зріз), досить легко набиті для бронзера (кращий середній розмір і округлений зріз). Саме такі варіанти дозволять нанести такий продукт правильно і грамотно.

Де купити такі кисті?

Картинки по запросу кисть для скульптурирования wobs

Інтернет-магазин Wobs, традиційно, до ваших послуг! У нас ви знайдете великий асортимент кистей для корекції (для скульптування), для бронзеров і подібних до них текстур. Швидка доставка, проста оплата, висока якість і при цьому, демократична ціна. Бути красивою з Wobs - просто!

Якщо Ви хочете створювати якісний контуринг обличчя, який буде натурально виглядати, варто купити кісточки для контурингу від ВоБс.

Виробник WoBs пропонує лише якісні пензлики для контурингу і для будь-яких інших візажних робіт.

У нашому асортименті є понад 300 пензликів, які охоплюють кісточки з натурального матеріалу для роботи із косметикою сухої текстури та зі штучного волокна для кремових текстур. У нас Ви можете знайти кісточку будь-якого розміру та форми, які дозволять Вам наносити косметику легким та рівномірним шаром на обличчя, а також проводити тонкі та рівні лінії для підкреслення очей та губ. Якщо Ви є початківцем у сфері макіяжу та губитесь у тому, які кісточки для мейкапу Вам потрібні, звертайтеся до наших консультантів, адже вони знають про макіяж все.